Neden neden neden?

Herkes bu kadar üzüntü , kırgınlık , umutsuzluk , çaresizlik... içindeyken bu kadar yalnız? Yani madem herkes bu kadar bıkkın neden birbirini iyileştirmek için uğraşmıyor. Sorsan herkes yalnız ama neden? Egoistlikten mi sizce? Çok karmaşık bir soru oldu ama siz anlayın artık :D

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü herkes kendini bir b*k sanıyo

1|0
    0|0
    • Dimi? Sanki ne olacak biraz kibrini bir kenara bırakıp karşındakini tanımaya çalışsan , o zaman bu kadar yalnız olmayacaklar ama farkına varmıyor insanlar

• İnsanlar iyi niyetli olsa hiç bir sorun olmayacak ama işte
      Ama boşver biz iyi niyetli olalım
      kötü insanlar umrumda olmaz benim bir iletişimim dahi olmaz ve böyle gayet mutluyum

• Haklısın ama ne bileyim herkesin şikayetci olmasına sinir oluyorum böyle yok şöyleyim yok böyleyim halbuki gerçekten çok acı çekip yıkılmayanlar var , neyse zaten bu böyle sabaha kadar uzar gider...

En İyi Kız Görüşü

• Herkes kendi derdinde ilk olarak kendini düşünüyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu yaşlarda normal

0|0
    0|0
    • Sizin yaşlarda normal değil mi?

• aynen sana katılıyorum ama şimdi ben desem ki sana evet ben de yanlızım gel birlikte tanışıp ciddi bir arkadaşlığımız olsun desem cevabın ne olur du işte sorun cevabı yok olmaz falen filan demi

1|0
    0|0
    • Yani haklısın cevabın öyle olur ama bunun için yüz yüze olmak gerekir yani internet üzerinden kurulan hiçbir iletişime kesinlikle inanmıyorum sen belki ciddi düşünürsün ama karşındakinin ne düşündüğünü bilemezsin yani asıl demek istediğim bir kız veya bir çocuk seviyor ve bunu karşısındakine söylüyor , diğeri o kadar kendini beğenmiş ki hemen onu reddediyor sonra diyor ben çok yalnızım ulan salak gelen kişiyi yanı bir önce sonra uyuşmazsan reddet diyesim geliyor ama hangi birine desem bilemiyorum...

• Tabiki çok haklısın ama yüz yüze de görüşürüz özelden konuşalım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...