Tek başıma yaşamam çok mu zor olur?

benim evlenmek gibi hayallerim olmadı hani kızlar gelinlik vs hayal eder ya ben hiç etmedim. İlişkiler bana göre değildi bütün hayallerimde tektim. Biriyle tanıştım aşık oldum tabi durumlar değişti. Aramızda fiziksel olarak farklar vardı beni sevmiceni düşündüm bare arkadaş kalalım dedim ama işler büyüdü, değişti kötüye gitti ve arkadaşı bile olamadım.
Ondan daha iyisini asla bulamam derdim çok sonradan gördümki aşk acısı geçiyormuş hatta daha iyileride varmış. Hayatımda kimse girmedi, hiç sevgilim olmadı yalnız baktımda ben gerçekten ilişki yaşayabilecek biri değilim. Hepsinden önce anlayışlı biriyim, empati yeteneğim iyidir karşımdakini pek zor durumda bırakmam ama insanlara iyilik yaramıyor. Zorlayıp, kısıtladığınız zaman ilgi çekici hale geliyorsunuz ben öyle biri değilim. Bu ilişkiler bana göre değil ben tek başıma bir hayat yaşıcam şu an sıkıntı değilde ilerde yaşlanmaya başlayınca çok sorun yaşar mıyım? yaşayanlar var sonuçta bende onlardan biri olucam işte

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Cogu yönde benide anlatmışsın insanları nedense hiç kıramıyorum ama cok fazla bu bende kız bana cıkma teklifi etmişti ben mırın kırın ettim kız lütfen bir şans ver filan dedi bir şans ver dedi ve cok ısrar etmişti kızı sevmiyordum ama yinede kıramamıstım gururunu her neyse senin konuna geleceksek simdilerde sıkıntı cekmezsen bile ilerde elbet cekersin eşcinselde olabilirsin belki utanılacak birşey yok bunda veya degilsende kendine uygun birisi insallah günün birinde karsına cıkar simdi sıkıntı cekmesen bile ilerde %99 cekeceksin haberin olsun yinede senin hayatın ne denilebilirki

0|0
    0|0
    • eşcinsel değilim direk karşı cinsten etkileniyorum
      sıkıntı çekicem illakide bu benim elimde değil ben ilişki yaşayacak tipte biri değilim denedim devamı gelmiyor

• başka insanları dene ne bileyim bu popcu olur metalic olur arabeskci olur dalga geçmiyorum yanlış anlama sen belkide daha istedigin tarz bir erkek bulamamışsındır ve ondan böyle oluyor olabilir

• hayır ben aşıkta oldum

En İyi Kız Görüşü

• Bunun hesabını yapan bir kızın kırık kalbi vardir. Evlilik istemesi değildir. Dilin istemiyorum desede kalbin başka diyor.

0|0
    0|0
    • yukarda yazdıklarımı okusaydın farklı konuları ele aldığımızıda anlardın ya neyse

• Okudum. Fark ne?

• anlamadıysan daha ne yazıyım

Erkekler Ne Diyor 6

• zor olurrr

0|0
    0|0
    • ama elimde değil ben ilişki yaşamak için uygun değilim

• denedim yürütemiyorum. Ben anlayışlı biriyim yani zor durumda bırakmamaya çalışırım ama bu geri tepiyor. İnsanlar kısıtlayınca, tartışınca mutlu oluyorlar öyle devam ediyorlar. Serbest kalmak insanlara iyi gelmiyor ve belkide sıkıcıyımdır sonuç olarak yürümüyor işte

• Yuzlerine su carpsan bir tas boya akacak bide bir afralar tafralar ama yurt disindaki kizlar daha dogallar bilemiyorum neden

0|0
    0|0
    • ben makyaj yapmam yaparsamda çok nadirdir. En fazla hafif dokulu bir fondoten varla yok arası sade bir ruj hatta sade renksiz nemlendirici
      siz insanlar çevrenizde görüdklerinizde niye herkesi bir tutarsınız bilmem neden

• Sıkıntıdan ÇATLARSIN.

0|0
    0|0
    • bütün gün işte çalışıcam evede gelir dinlenirim

• benden ilişki insanı olmuyor, devamı gelmiyor belkide fazla sıkıcıyımdır ne biliyim olmuyor işte

• değil ya her insanın vardır bir huyu kendini üzme bu kadar.

• Aynı ben, bende soğudum evlenmekten, şimdilik iyide ilerde napıcam bende onu düşünüyorum

0|0
    0|0
    • bir yaşa kadar normalde bir yerden sonra ne yapıcam bilmiyorum. Yani arkadaşlarım çok bile olsa evlenecekler, aileleri olacak onlarla rahatça görüşemicem. Ayda yılda bir olur hatta ev arkadaşı bulayım desem oda evlenir :) aslında yurttan bir kız çocuğunu evlat edinsem sanırım koruyucu aile olarak evlenmeden alabiliyorlar onu büyütürüm belki

• of of

• Şimdiden of of ben vazgeçtim naparsan yap yaşlan tek başına peh

• Tek yasamayi ben dusunuyomda 20 sene sonra yalnizligi cekebilirmiyim?

0|0
    0|0
    • benimki düşünce değil bildğin önümdeki hayat bu ilişkiler için uygun değilim olmuyor

• Ben senden 10 yil gazla yanliz yasamisim. halada yasiyom. nicin uygun degilsin anlamadimda. profilindeki yasdaysan daha cok erken canini sikma

• evet yaşarsın tabiki ama seni gerçekten sevecek birini seni her yönüyle sahiplenecek birinin karşına çıkması lazım inşaallah hayırlı bir kısmetimiz çıkar karşımıza

0|0
    0|0
    • ben ümidi kestim yok ben yaşayamıyorum ilişki olmuyor ya devamı gelmiyor

• yok ya inan öyle düşünme gerçekten sana açık söylemek istiyorum istersen senle görüşelim ama emin ol birbirimizi iyi anlarız

• Cevap vermedin özelden konuşalım istetsen

Kızlar Ne Diyor 4

• Valla tam benim kafadasın

0|0
    0|0
  • aynı ben... ben de boyle şeyler yaşadım. ben de senin gibiyim ve yalnızım kimseyle çıamadım

0|0
    0|0
    • zor mu hayat

• tabi boyle de mutlu olabilirsin.. takma... mutlu a olabilrisn. bu sana baglı zaten..

• teşekkür ederim :)))

• seni çok iyi anlıyorum yalnızlık hem güzel hem zor bişey garip bişey anlam veremiyorum

0|0
    0|0
  • evet kadın için zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...