Türk kızları neden bu kadar sorunlu acaba?

evet bizim kızlarımız ruslar ve ukranyalıların tırnagı bile olamazlar en kötüsü bile burdaki en iyisine 10 basar herşeyiyle..

1|1
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• var mı Türk kızı gibi nazı fazla ama olsun benim vatanımın hatunları taş çıkartır 1.50 boylarıyla 😃

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kiyaslama yapmayalim lutfen :)

0|0
    0|0
  • Bosversene sen ya, iki turist görmüssün burda afra tafra yapiyorsun, yok rus yok ukraynaliymis... görsen ayird edemezsin... baskasina laf atmadan, birde genelleme yapmadan bir git aynaya bak...😒

0|0
    0|0
    • saka ediyosun heralde :D ilgilzce biliyolar güzellik degil tek anlayıs sevgi kapris ego bınlarıda diyorum

• Heee bakmiyorlar, ben Avrupanin kalbinde yasiyorum 7 milleten insan görüyorum hergün... benim gördüklerim bana kafi... görmemisler düsünsün...

• aynen rus kızlarını anlatırdı inanmazdım onları görünce görmemiş gibi oldum :D avrupadaki türk kızları buradakilerine göre daha anlayıslı ve daha güzeller bu arada

• tamam

0|0
    0|0
  • bizim turk erkeklerini kiyaslayablcegm bir statu bile yok o derece berbat durumdalar buna ne diceksn? Allahn krocanlari

0|0
    0|0
    • kıromu o nerden cıktı la asıl kıroların apaçilerin peşinde koşan sizsiniz ne oldugunu gösterir bu da

• Ve bunu söyleyen bir türk erkeği... İroni.

0|0
    0|0
    • nasıl herkes diyo bunu rus görmedinmi hayatında

• Evet de onlar sizi sevmiyor işte sıkıntı orada

• ruslardan öyle bir yaklasım almadım ama o nasıl olcak :d

• Doğru

0|0
    0|0
  • Gizli kullanici # anliyoruz

0|0
    0|0
    • cıkayım istiyosan aa ben rusları tanıdıktan sonra size bakmam artık

• Canjm ya, Şu an bu konuda tartismak o kadar mantiksiz geliyorki bana yanj bir sonuca ulasamicaz senin derdin ne anlamdim ama sanki dalga geciyormussun gibi geliyor

• dalga geçmiyorum bende pesinizden kosardım antalyaya tasındık sonra rusları görünce aptallıgımın farkına vardım anladın mı tatlım onlara o yüzden öyle dedim

• vay be anandan bile üstün tutmuşun ya elin kızlarını helal sana helal..(!)

0|0
    0|0
    • eskiden türk kızlarında edep namus sadakat vardı bunlar hep artıydı şimdi hiçbiri kalmadı kaprisli ve beyinsiz yaratıkları döndü türkler varya rusların tırnagı etmez

• rusları tanımadan önce şikayetci degildim aslında ruslardan o ilgiyi kişiliklerini gördükten sonra hepsinden sogudum

• doğrudur

Erkekler Ne Diyor 5

• Türk kızlarının iyisi iyide kötüsü düşmam başına
    Patates soymayı bilmeyenler gelmiş burda kendilerini soyuyo 😂

0|0
    0|0
  • Hakkalin var artını verdim

0|1
    0|0
  • Genelleme yapma kardeş

0|0
    0|0