Diyetisyen mi mimar mı?

Arkadaşlar ben artık bir seçim yapmalıyım ve ciddi anlamda bu iki meslek arasında kaldım.. Üniversiteden sonra yurtdışında değil Türkiye'de yaşayacağım ve doğma büyüme oralı olmadığım için arkadaş ortamı edinmem gerekiyor.. Diyetisyen olarak çalışsam hastane ortamı hemşireler var stajyerler var teknisyenler var vs. kafa dengi arkadaş bulma ihtimalim daha yüksek ama mimar olarak düşününce mimar ofisinde.. Belkide hiç yaşıtım bile olmayacak.. Siz ne düşünüyorsunuz? Maaşları pek umrumda değilim gözüm fazla yüksekte de değil bu yüzden şu meslek daha fazla alıyor onu yap falan yazmayın lütfen.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çok dar düşünüyorsun tabi bunu yermek olarak düşünmeyin bakalım bir abiden kardeşe tavsiye olarak gör ki olaya perspektif yaklaşman gerektiğini öncelik söyleyelim tek açıdan değerlendirme birçok kriter ve unsur olacaktır bu iki mesleki alan şeçiminde ancak mimarlık ile diyetisyenlik kıyaslanılamayacak kadar uç meslekler, sana mimarlığın katacağı katkıların ucu bucağı yok tabi kendini bu alanda iyi bir şekilde yetiştirir seviye bilinciyle hareket eder olayı objektif bir bakışla değerlendirirsen bunun ayrımını rahat göreceksindir elbet sonrasında meyvesini toplarsın potansiyelin varsa elbet sonucunda temelde birikiminle beraber her mevkide her alanda iş yapma imkanını da elde edeceksindir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• mimar ol, beni dinle

0|0
    0|0
  • mimar olma.. hayatın kayar.. diyetisyen ol daha rahat

0|0
    0|0
  • Yaratıcılık varsa mimar ol ama zorlanırsın baksana kendini en rahat diyetisyenlikte görüyorsun. Cevabını bildiğin bir soruyu bize sorma çünkü biz hep aklını karıştıran ikinci secenegı söylerizz.

0|0
    0|0
  • Bence mimarlık daha cazip bir meslek diyetisyenliğe oranla. Hem itibar hem de kazanç açısından.

0|0
    0|0
  • Diyetisyen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...