Sevilmekten korkan bir ''köpek'' izler misiniz?

Bu videoyu izlerken çok üzüldüm gerçekten çünkü artık sevilmekten korkar hale geldik o kadar vahşileştik ki hayvanlar bile korkuyor bizden. Niye sevemez insan birini diye düşünürken şu geldi aklıma aynı bu köpek gibi korkuyor mu acaba bizden? berki oda bu köpek gibi çok kötü şeyler yaşadı. Baksınıza onu seven birini görünce nasılda mutlu oluyor. Sevginin olduğu bir dünya olsa herkes mutlu olsa fenamı olur... Şimdi herkes güzel konuşuyorsun ama imkansız diyecek bir zamanlar herşey imkansızdı ama bazıları inandı ve yaşadı. Sevmekten korkmayın çünkü sevgiyi hak edenlerde var aynı bu videodaki bayan gibi izleyin...

Güncellemeler:
...
Arkadaşlar etiketledim kusura bakmayın ama bu videoyu izlemeniz gerekiyordu ben çok duygulandım berki sizede videonun sonunda bazı dersler verir. @scare @Kanks3453 @TürkErkeğii @Panda_bey @TayyarRA @ByToRo @mihendiscik @scorpion026 @Shiny_Prelude @thugmerveee @neder101 @hakann35 @Gonnnca @KirmiiziOjemm @Astronotjuliet @minnnak @ismiyook @Papatyazamanı @üçgenpeynirr @OnlyMyLove

8|4
18|8

En İyi Kız Görüşü

• Oyy kıyamam ben sana yaa içim acıdı 😔

0|1
    0|0
    • Ben iki gündür açıp izliyorum çok üzüldüm ya ama şu soruda şunu farkettim çok duyarsızmışız :(

En İyi Erkek Görüşü

• tasmaları kime takmamız gerektiği konusunda şüphelerim var

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Daha birkaç gün önce karşıma çıkan bir video saatlerce ağlamama sebep oldu. Maalesef Şu an linkini bulamadım ama; videoda bir adam (!) Köpeğe akıl almaz işkenceler yapıyor, köpeğin çığlıkları ortalığı inletiyor, adam köpek acılar içinde kıvrandıkça kahkaha atıyor. Söyleyecek kelime bile bulamadım, ağlamak dışında bir tepki bile veremedim, adeta o köpeğin çektiği acıyı izlerken ben çektim. Bu nasıl bir vicdan, bu nasıl insanlık?
    Allah bilir bu köpek nelere maruz kaldı da bu durumda 😔. Ben gerçekten insanlığımdan utanıyorum artık...

0|1
    0|0
    • Sadece köpekler değil malesef diğer hayvanlar? diğer isnanlar ne yaşıyor? yakatledilen ağaçlar? Kendimizi akıllı sanıyoruz ama bizi aptal bir millet yaptılar şu sorumu görmeleri için etiketliyorum düşün fazla uzağa gitme bak sana örnek göğsünü gösterene 200 toplumsal soruna zorla etiketle 20 görüş.

• Yok olur mu öyle şey.
      Keşke herkes saçma sapan sorular soracağına bu kadar duyarlı paylaşımlar yapsa.
      Keşke dünyadaki acı çeken tüm canlılar için elimden bir şey gelse, dua etmek dışında bir şey yapamıyorum maalesef 😞

• Ölürüm ben sana ya kıyamam içim gitti gerçekten canım benim. Bak iki sevdi yine ısındı görüyor musun ne kadar şefkat dolu hayvanlar..

0|1
    0|0
    • Evet hayvan dediğimiz varlıklar bizlerden daha şefkatli biz biri bize bir defa kötü davransın kin öfke o hayvan berki kaç ay saldırıya uğradı ama bak sevgi göstereni ısırmıyor ben insanlığımdan utandım.

• Aynen aynen demek istediğim o..

• Kiyamam ben sanaaaa!!! :((( Ondan sonra tut da birine it de köpek de sinirlenince... Insandan lanet hayvan var mi dünyada? Yavrum nasıl da çaresizce bağırıyordu öyle :( Lanet gelsin kendini insan zanneden kemikli etli seytanlara!!

0|1
    0|0
    • Zaten bizde şu bilinç var insan çok hayır efendim. İnsanda bir hayvandır. Eğer bu hayvan etli kemikli hayvan merhamet sevgi yardım severlik taşıyorsa o insandır Allahın halifesi gerisi hayvandan aşağıdır çünkü hayvan makamıda yüksektir insan olamayanlara göre berki iyilik yapamıyorlar ama kimseye kötü davranmıyorlar. Kendilerine gösterilen sevginin kıymetini biliyorlar...

• Dediklerinin bilincindeyim arkadaşım. Bir pazar ortasında insanlar sistem için çalışmakta veya ölmekte/öldürmektedirler. Kimin neye inandigindan çok, başkalarının fikirlerine ve yaşamlarına saygıları nedir, uyum saglama esikleri nedir, deger yargıları hangi temellere oturtulmustur... gibi öğeler daha büyük önem taşımaktadır

• Evet haklısınız katılıyorum size

• bunu biliyorum çok acı bişey böyle korkması zavallım benim :( insan olarak ne hayvanlara ne de diğer insanlara iyi davranmayı bilemeyen kişiler var maalesef. onların diğer canlılar üzerinde bıraktığı izler, yaralar derin oluyor ama sevgi öyle güçlü bişey ki o yaraları sarıp iyileştirme gücü var. sırf bu yüzden birbirimize ve yaşadiğımız dünyadaki her bir canlıya sevgimizi göstermekten çekinmemeliyiz belki de..

0|1
    0|0
    • Katılıyorum ama biz sevgiyi bırak toplumsal değerlerimizi kaybetmişiz şurda etiketlemesem en fazla 10 görüş olurdu. Birisi cinsellik veya salak saçma bişey sorunca 100-200 görüş alıyor işte bak bu soru toplumumuzu gösteriyor işte uzakta aramayın istatislikleri. Bu soru sadece bir dikkat çekmeydi. Ya şiddet gören bayanlar? ya şiddet gören hayvanlar? Ya katledilen ağaçlar ne soyumuzun hakkını verdik osmanlı torunuyuz diyip övünüyoruz ya nede inancımızın hani müslümancılık taslıyoruz ya müslümancılık dyincede kızıyorlar alın işte görün çok sinirliyim Şu an..

• ne desen haklısın yine de sinirlenme sen. keşke herkes senin gibi duyarlı olsa.

• Keşke herkes insan olsa.

• Karşıdan karşıya geçmek için insanların gitmesini bekleyen bir kedi gördüm ben. Miyavlamasindan belliydi nasıl korktuğu içim acidi. Uzaktan izledim o korktu ben ağladım :( nasıl kiyiyorlar güzelim canlılara :'( kim bilir ne geldi başına nasıl korkuyor oy yavrum yaaa :(

0|1
    0|0
  • O köpek sahiplendi nyeseki ya. Izlediğimde ağlamıştım baya.. yazıktır kimbilir neler yaşadı.
    Yeni evinde mutlu olur umarım :) ^-^

0|1
    0|0
    • Ya diğer köpekler? Ya şiddet gören bayanlar? Ya canice katledilen ağaçlar? Bu video sadece dikkat çekmek içindi bunun gibi ne kadar canlı var acaba..

• Sakin? Sadece o köpek sahiplendi diye sevindim dedim. Ne bu şiddet bu celal... sakin.

• Sana yönelik bişey demedim yanlış anlaşıldıysa kusura bakma. Ben sadece bakıp geçemiyorum halen çok sinirliyim üzülüp geçebilenlerden değilim sözüm sana değil yanlış anlama..

• Cidden bunu izledikten sonra bi' kendi kopegime baktim bi' de bu kopege yani duygularimi siz tahmin edin

0|1
    0|0
  • birkaç ay önce elime geçen bir köpek böyleydi daha sevmek için yaklaştığında inleyip saklanacak yer arıyordu. Kendimi uzun süre tuttum ama gece dayanamayıp sinirden ağladım.. uyuyamamıştım.. tekrar yaşar gibi oldum =(

0|1
    0|0
  • Ağladım yemin ederim kıyamam dayanamam elleri kırılsın şiddet gösterenlerin vicdansızlar. bu yüzden hayvanları insanlardan daha çok seviyorum.

0|1
    0|0
    • Bu vioda sadece birşeye dikkat çektim. Acaba kaç kadın var böyle şiddet gören? Acaba kaç ağaç var doğasından koparılıp öldürülen? Acaba kaç hayvan böyle dayak yemeyi bekleyen? baksana soruya bile etiketlemesem dönüp bakmıyorlar nasılım diye sorsunlar biri orasını burasını açsın 200 görüş gelir xper urumda değil ama şu soruda şunu gördüm artık toplumsal değerlerimiz yok olmuş.

• Kesinlikle öyle zaten bu site amacını aştı gidiyor toplumsal inanışlar edebiyat sanat politika bunlar üzerine çok ama çok geriledik.

• Ya 6 ay önce eski hesabımda böyle değildi eminim mesela bu tarz sorular veya politika siyaset ülkemizi yoplumumuzu ilgilendiren sorular en fazla 10 görüş alıyor bir burç yazıyorum 60-70 ya sadece şunu görüyorum hani eskiden kapitalizim diyorlardı ya artık ülkemize hakim oldu insanlarımızı istedikelri gibi yönetiyorlar duygusuz bir millet yaptılar bizi yazıklar olsun bu milleteki ne soyumuzun hakkını verdik ne inancımızın

• ay kıyamam ya çok üzüldüm allah yapanların cezasını verir inşallah. :( :(

0|1
    0|0
    • Bela okumak sadece daha kötü yaptırır. Biz Allah ıslah etsin diyelim ki değişsinler. Ama önce biz insanların değişmesi lazım sadece hayvanlara karşı değil bu köpek durumunda olan berki kaç insan var? Dışarıdan balici sokak çocuğu dediğimiz insanlar neler yaşıyor acaba? Genel eve düşmüş kendini kurtaramayan kadınlara samimi el uzatan kaç erkek var acaba onu kurtarmak için ? İnsan olmayı beceremiyoruz bence Melekler Allah insanı yaratırken sen kan döken birinimi yaratıyosun dedi biz Halife olmayı beceremedik inancı olmayana bişey dememde inançlı insanlar nasıl hesap vericez bu kadar eksiklerimiz varken...

• Hayvanların dili yok diye etmedikleri eziyet kalmadı yazıktır günahtır ya.

• Evet katılıyorum.

• Ay icim gitti yaaa kiyamam :(

0|1
    0|0
  • Bunları yapanlar insan olamaz.

0|1
    0|0
  • Ağlıyacaktım nerdeyse gerçekten çok etkileyici :(

0|1
    0|0
  • Sevgisizlik çağımızın sorunu heralde artık herkes mutsuz..

0|1
    0|0
  • Kıyamam ya savunmasız hayvandan ne istiyolar anlamıyorum köpek ne kadar korkmus ya :(

0|0
    0|0
  • Hayvanlara eziyet edenlerden nefret ediyorum aglamaktan yoruldum bu yuzden elimden bisey gelmiyor ve ben kahroluyorum

0|1
    0|0
    • Ya o kadar duyarsız olduki toplum etiketlemesem en fazla 10 yorum gelirdi. Yanlış anlamayın xper kasmak felan umrumda değil. Nasıl diye sorana abuk subuk sorular soranlar 200 görüş alıyor bazen ben sadece bir toplumsal ayıpa dikkat çekmek istedim durum ortada bence bu bizim toplumumuzun durumunu gösteriyor...

• Hayır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bunu izlemiştim buna benzer çok video var ne küfürler etmiştim hayvanı nasıl korkutmuslarsa köpeklere karşı çok içliyim

0|1
    0|0
  • Çok etkileyici bir video

1|1
    0|0
  • Üzülüyorum kötü insanlarla aynı havayı soluduğum için

#ÖzgürRuhluAdam

0|1
    0|0
  • Halbuki doğaya da en çok zararı biz vermiyor muyduk. Herşeyi kendimiz yaptık.

0|1
    0|0
  • Sağolasın etiketlediğin için , evet bunu izleyeli çok oldu. Neuroformatın tüm videolarını izleyin hepsi duygulandırıcı ders verici :)

0|1
    0|0
  • Gerçekten çok iyi. Dugulandım..
    Almam gereken dersi de aldım.

1|1
    0|0
  • üzüldüm yaa yazık hayvana

0|1
    0|0
Yükleniyor...