Sevilmekten korkan bir ''köpek'' izler misiniz?

Bu videoyu izlerken çok üzüldüm gerçekten çünkü artık sevilmekten korkar hale geldik o kadar vahşileştik ki hayvanlar bile korkuyor bizden. Niye sevemez insan birini diye düşünürken şu geldi aklıma aynı bu köpek gibi korkuyor mu acaba bizden? berki oda bu köpek gibi çok kötü şeyler yaşadı. Baksınıza onu seven birini görünce nasılda mutlu oluyor. Sevginin olduğu bir dünya olsa herkes mutlu olsa fenamı olur... Şimdi herkes güzel konuşuyorsun ama imkansız diyecek bir zamanlar herşey imkansızdı ama bazıları inandı ve yaşadı. Sevmekten korkmayın çünkü sevgiyi hak edenlerde var aynı bu videodaki bayan gibi izleyin...

Güncellemeler:
...
Arkadaşlar etiketledim kusura bakmayın ama bu videoyu izlemeniz gerekiyordu ben çok duygulandım berki sizede videonun sonunda bazı dersler verir. @scare @Kanks3453 @TürkErkeğii @Panda_bey @TayyarRA @ByToRo @mihendiscik @scorpion026 @Shiny_Prelude @thugmerveee @neder101 @hakann35 @Gonnnca @KirmiiziOjemm @Astronotjuliet @minnnak @ismiyook @Papatyazamanı @üçgenpeynirr @OnlyMyLove

8|4
188

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 17

• birkaç ay önce elime geçen bir köpek böyleydi daha sevmek için yaklaştığında inleyip saklanacak yer arıyordu. Kendimi uzun süre tuttum ama gece dayanamayıp sinirden ağladım.. uyuyamamıştım.. tekrar yaşar gibi oldum =(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...