Üniversite sorun oldu?

ailem İstanbul dışına çıkmamı istemiyo çok geri kafalı demiyimde baskıcı bir ailem var aslında geri kafalı neyse işte ben bu yıl üni sınavına giricem ve İstanbul'da kazanmam çok zor fakat onları tekirdağ gibi yakın bir yere bile ikna edemiyorum onları nasıl ikna edebilirim fikir verebilir misiniz ama gerçekten sert tavırlılar bu konuda basit konuşma diliyle iyimserlikle falan anlamıyolar ona göre fikir verir misiniz

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Yav üniversite dediğin büyük şehirde olur, Kırşehir'e falan üniversite okumaya gideceksen, hiç gitmesen de olur.

0|0
    0|0
    • öyle dediğin kadar kolay değil İstanbul'da üniversite kazanmak ben keygimden kendimi oradan oraya sürükliyecek değilim kendimi bildiğim için ve kazanamıyacağımıda bildiğim için sehir dışına ikna etmeye çalısıyorum

• Öbür ampir ampir konuşan deyyusa da bakma, hıyarağası olunca öyle saçmalıyor.

• neyse sağol yinede görüşlerin için

En İyi Kız Görüşü

• İstanbul'da üniversite kazanmak zor değil ki, bu dediğin sadece belirli bölümler için geçerli.

Puanların o denli mi düşük?

0|0
    0|0
    • max 250 ve ben kötü bir bölüme gitmek istemiyorum neyse zaten belli ki bir yıl beklicem

• E bu puanla şehir dışında okusan daha kötü zaten. Kararını vermişsin ama yine de söyleyeyim. ''Okul değil, üniversite önemli'' sözlerine kulak asmamanı öneririm, zira bu lafın mezuniyetten sonra bırakılan intiba açısından pek gerçeklik payı olduğu söylenemez.

• 'Okul değil, bölüm önemli' olacaktı.*

Erkekler Ne Diyor 1

• Ailen geri kafalı? Sen üniversiteye gidince ileri kafalımı olacagını sanıyorsun? Zaten senin gibi düşünenler ne üniversitede ahlakı kalıyor ne edebi namusunu kayıp edenler bile var.
    Gider açık ögretimden okursun.

0|0
    0|0
    • ya sen ne saçmalıyosun benim anlatmak istediğim ne senin bahsettiğin ne be kardeşim ben olanı söylüyorum benim anamı babamı benden iyi tanıyıcak değilsin izin vermiyolar ve bu benim okumama engel bu geri kafalılık değilde ne ayrıca geri kafalı cümlesini sanki küfür etmişim gibi bide aşşağılamaya çalısıyosun bu ülkede çoğu insan geri kafalı niye çünkü onlarda analarından babalarından öyle görmüşler sırf kızım diye başka sehirde okumama izin verilmiyosa bu geri kafalılıktır

Kızlar Ne Diyor 1

• Istanbulu kazan

0|0
    0|0
Yükleniyor...