Geçmişte yaşadıklarınız ya da yaşayamadıklarınız için hiç pişmanlık duydunuz mu?

İyi ya da kötü, doğru ya da yanlış herkesin bir geçmişi, bir yaşanmışlığı var.

Bazen yaşadıklarımız için, bazen ise yaşayamadıklarımız için pişman oluruz..

Geçmişte yaşadıklarınız ya da yaşayamadıklarınız için hiç pişmanlık duydunuz mu?Peki siz hiç pişmanlık duydunuz mu?
Neden duydunuz ya da duymadınız?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Hem yaşadıklarım hem de yaşayamadıklarımdan için pismanliklarim var. yaşadıklarım için intikam duygumu bastırıyorum kalbimi soğutmaya çalışıyorum, yaşayamadıklarımdan için üzerini kapatmaktan sabretmekten başka çözüm bulamadım. Ayrıca hayatta en kıymetli şey zamanmiş

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış kararlar vermek insanlığın doğası. Pişmanlıklar da. En büyük acıyı yaşatan şey, en büyük pişmanlığımız olur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yasadiklarimdan pisman olmadim şükür de keşke dediklerim var..

0|1
    0|0
  • Duydum duyuyorum duyacağım

0|1
    0|0
  • Lisede en yakın arkadaşım olan çocuğa deli gibi aşıktım ve açılamamıştım belli bile edemiyodum kardeşimli konuşurduk ve mezuniyette onun da yıllardır bana aşık olduğunu öğrendim ama üniversiteden dolayı artık farklı şehirlerde yaşıyoruz. Büyük keşkelerimden biridir bu.

0|1
    0|0
  • Herşeyimden eminim çok şükür ya.
    Hayir da şer de Allah tan. O sebeple güvenim sonsuz. Olaylara bakiş açım, hep Olanda hayir vardir şeklinde.. Huzur formülümü tanımlamış bulundum 😊

0|1
    0|0
  • Malesef ki yasayamadiklarim var :(

0|1
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Pişman olmam, iyi ki derim.

0|1
    0|0
  • yasanmisliklar icin asla pisman olmadim ama yasanmamisliklar icin pisman olduklarim var

0|1
    0|0
  • Yaşasan pişman oluyorsun yaşamasan pişman oluyorsun, tam bağımsız özgür Türkiye olabilseydim keşke.

haşırt.

0|1
    0|0
  • Bazı yapmadıklarımdan çok pişmanım

0|1
    0|0
  • Duydum fakat geçmişi takmıyorum fazla geleceğime umutla bakıyorum pozitif bir şekilde yaşıyorum :))

0|1
    0|0
Yükleniyor...