Saygı duyulmamak, sevilmemek, kafam karışık yardım eder misiniz?

Herkese selamlar Herkesi seviyorum ve çok seviyorum. İnsanlar zarar görmesin , kırılmasın diye kelimelerimi özenle seçerek konuşuyorum. Kısa bir süre öncesine kadar herkesle ilgilenmeye çalışıyordum. Örneğin okula gelmeyen arkadaşlarımı arayıp hayırdır diye sorarak. Ya da tatilde naber nasıl gidiyor diye sorarak. Bu böyle uzun bir zaman süregeldi. Fakat farkına vardım ki bir gün olsun beni arayıp soran yok. Beni özleyen yok bana saygı duyan yok. Neden böyle diye çok merak duyuyorum. Bir kız arkadaşım ve uzun denecek kadar süren bir ilişkim. Tabi ne denli ciddi olur bilmiyorum fakat ben baya ciddiye almış olmalıyım ki ilişkimi ben bitirmeme rağmen içimden söküp atamadım kız arkadaşımı. Ben henüz içimden söküp atamazken kız arkadaşımı bütün verdiği sözleri bozmuş olmak üzere ilişkimizin bitmesinden 2 hafta sonra başka birisiyle gördüm. Alev aldım , dellendim diyeyim size. İçim içimi yedi. İnsanlardan yediğim bilmem kaçıncı darbeydi bu. Onun için hayatımdan birçok insanı çıkartmıştım ki buna yakın arkadaşlarım dahil. Böyle saçmasapan şeyler oldu... Okuyan herkesten özür diliyorum ki yazdıklarımı anlamakta zorlanacaklar. Fakat beni yaşadıklarımı yaşamış olanlar anlayacaktır diye umuyorum. İşte bu darbeler karşısında dimdik ayakta durmaya çalışıyorum abilerim ablalarım. Kız arkadaşımla geçirdiğim sürede bütün arkadaşlarımdan uzaklaşmış olmalıyım ki baya da açmışım arayı yanlarına döndüğümde hiçte lider havası olmayan bir eleman koca bir tayfa kurmuş gayet mutlu mesutlar. Benim arkadaşım yok gibi. Aslında var fakat okuldan değil. Okulda başıboş dolaşıyorum.. Eski arkadaşlarım naber demeye tenezzül etmiyor. Bir ortama gidiyorum varlığım yokluğum aynı. Kimse saygı duymuyor kimse. Kimse sevmiyor

Güncellemeler:
Saygı ve sevgi görmek önemsenmek istiyorum ve bu kafası karışıklıktan kurtulmak istiyorum. Lütfen çözüm önerin

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende öyleyim iki tane kız arkadaşım var ama tek takılmak istiyorum gibi bir şey herkese karşı olumlu yaklaşmaya çalışıyorum sevmediklerimle diyalog kurmuyorum kırılmasınlar diye ama sanki kimse beni ciddiye almıyormuş gibi geliyor.

0|0
    0|0
  • Çok fazla iyi kalplisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bende çok tecrübeli sayılmam ama okuduğum kadarıyla : herkesi düşünmeyi bırak kardeşim bende öyleydim halada öyleyim aslına bakarsan tüm arkadaşlarımla (çevremdekilerle) arkadaş olmaya muhabbet etmeye çalıştığın zaman birinden biri seni arka plana attığında üzüyo insanı (kötü bir şekilde anladım) ayrıca kendini değersiz hissetme ya da arkadaş ortamında kötü hissetme olayıda biraz senin şuanki ruh halindende kaynaklı herşeyi kötü tarafından görüyorsun Şu an kafanı topla tekrar bak çevrene (yaşadım biliyorum)

0|0
    0|0
Yükleniyor...