Kürtlere yapılan haksızlıklar?

Kürtlerin öldürülmesini savunan türkler nasıl müslüman olabilirki? Bende türküm ama kürtlere yapılan haksızlıklara karşıyım. Türk oldugu icin ustun oldugunu soyleyenler insan degıldir.

Güncellemeler:
Kafir Pkkyı savunmuyorum. Bütün kürtler ölsün demenin yanlıs olduğunu söylüyorum.

1|2
17|38

En İyi Kız Görüşü

• "Arabın Arap olmayana, Arap olmayanın da Arap üzerine üstünlüğü olmadığı gibi; kırmızı tenlinin siyah üzerine, siyahın da kırmızı tenli üzerinde bir üstünlüğü yoktur. Üstünlük ancak takvada, Allah'tan korkmaktadır."
    Hz. Muhammed

2|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• k*rtlere haksızlık mı yapılıyor? elektrik, su beleş hayvani bir şekilde her aile en az 8 tane doguruyor, devletten k*rt diye destek alıyorlar, pkkyı besliyorlar, kaçakcılıkla zengin oluyorlar, hdp istedigi gibi mecliste anırıyor, bokistan isteriz diye tuturuyorlar daha sayıyım mı? buna karşı devlet ve millet bunlara dokunmuyor daha siz ne haksızlıgından bahsediyorsunuz ya? ayrıca önceden duyardımda gerçekten konduramazdım dincilere "dinciler ile k*rtler her zaman devlete karşı birlikte hareket eder" derlerdi inanmazdım hakkaten kafa yapınız uyuyor

1|1
    0|0
    • Kafir pkk yuzunden butun kurtler olsun demenin yanlis oldugunu soyledim.

• sorancım nefretimizden gözümüzde bıçağımızda körleşti, paslandı. ama hançer pasımı bin can silmez, ödlek ok sine delmez... kürt, ermeni seviciliği ve sempatizanlığına katlanamıyoruz Türkçüler olarak.

• Bu nefretin sebebi çok açık ben o k*rt denen güruhtan doguda çok çektim kaç kere saldırılarından kurtuldum asker ailelerini fişleyip her k*rte dagıtıyorlar sokakta birini gördün mü pkklıara haber verip saldırıyorlardı yani hiç biri masum falan degil bir başa geliyim onlara ne yapacagımı biliyorum ben

• şimdi bu yorumundan dolayı sana bölücü hain derler.. ya şimdi ayhan çarklı diye bir mahluk var kendisi açıklamadı mı bir sürü insanı öldürdüm asit kuyularına attım diye.. renaunlt arabalara koyup geri gelmeyen insanalr faili meçhul cinayetler.. kimse nedenini sormadan sonuçlarına bakıyor.. nedenler sonuçlar doğuruyor.. empati yapalım ki artık bu güzel coğrafyamıza barış gelsin.. ciğerimiz dağlanmasın.. gencecik insanlar toprak altında yatıyor yazık değil mi?

0|1
    0|0
    • Yok kardes bolucu felan hain demiyoruz madem oyle dusunuyo kendi fikri gitsin savunsun kardeslerini :) biz buradayız

• Onlar kendini müslamanım diye avutsunlar, oturdukları yerden konuşarak vatanı kurtardıklarını sanırlar ama sokakta bayrak yakıldığını görsünler korkup kaçarlar.

0|1
    0|0
  • Sen hangi gezegende yaşıyorsun ya?
    Kör müsün yoksa olayları yorumlama yeteneğin mi zayıf?
    Veya belki de TÜRK DEĞİLSİN..
    Askere silah doğrultmayan hangi kürdün kılına zarar gelmiş şimdiye kadar?

2|1
    0|0
  • sen mi türksün :D benim adımda justin memnun oldum :D

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • kürtler ölsün demiyorum ama savundugun kürt halkı bu mu neden cevap vermiyosun?

• Ben kurt degilim. Musluman olan herkes gayrimuslim türkten daha degerlidir. Vatan haini kürtler muslumanda olsa vatan hainidir.

• müslümanlar diye yaşamasını isticek değilim

• allah ınsanı kımlıkler ıle yaratmadı kımlıkler ınsanların bırbırlerıne sonradan koydugu bı takım ısımlerden ıbarettır.. önemlı olan davranışlardır bence ,,, benım ıçın sadece ıkı tur ınsan var ıyı ınsanlar ve kötu ınsanlar kım kıme zulmedıyorsa ona karsıyım kımlıği ne olursa olsun.

0|0
    0|0
  • bende kürt kökenliyim eline silah alanın elini keseceksin

1|1
    0|0
  • Tabiki hiç bir ırkın diğer ırka bir üstünlüğü yoktur bunu savunanın da psiolojisi yerinde değildir. Şu ayrımı iyi yapmak lazım: Kürt ırkından olan arkadaşlar ile her ne ırktan olursa olsun PKK ve türevleri terörist grupları destekleyen, içlerinde bulunanları...
    Eğer bir kişi eline silahı alıp ben artık kendimi yöneteceğim deme cürretinde bulunuyorsa (ki bu cesareti bulmalrına kadar geçen süreci sağlayanları da sorgulamak lazım) işte o insanı anında indireceksin ki her önüne gelen eline keleşi, silahı alıp ben kendimi yöneteceğim deme cürretinde bulunmasın. O eline keleşi alanlarla beraber o teröristlerin kandırdığı kendi fikirlerini empoze ettiği çocuklara ise gerçekten çok üzülüyorum ancak bunlar çocuk sen çocuksun sen bana silah doğrltabilirsin diye hiç bir ülkede böyle bir tolerans kimseye tanınmaz.

0|0
    0|0
  • Biz kürtlerin ölmesini savunmuyorz sen yanlış anlamışın pkk yı savunan kürtlerin öldürülmesini savunan Türkleriz. Zaten Kürt olanlar pkk yı savunmuyor aksine nefret ediyor onlar bizden değil diyor. Pkk yı savunmayan Kürt kardeşimdir

0|0
    0|0
  • Vallaha 1976 dan bu yana örgüt kurup. Terör örgütü. TC askerlerini öldürenler, düsmanlik besleyenler, uzaylilardi dimi?
    C c C

0|1
    0|0
  • Kookie nickli arkadasimiz cevabimi vermis tamda saolsun sende vermissin bir nevi gercek musluman irk ayirt etmez etmiyoruzda nice kurt kardesim huzurlu sekilde yasiyor bizimle en iyi kurt olu kurttur diyen bir kac ahmak bu huzurubozamaz pkk kutlerinde en buyuk dusmanidir bizimde ve onun destekci ulkeleri pkkli olup hac takan avrupadan ordan burdan gelenler var bu yuzden bitmiyor kolay...

0|0
    0|0
  • bende kurtum hadı canım hadı. burda pkk propagandası yapma. ben kurdum pkk lı degılım. devletım bana ne bır zulum yaptı ne bır haksızlık

0|2
    0|0
    • Allah pkkyi kahretsin.

• Ayik olun böyle işte
      Bizler ayni vatani paylaşiyoruz, haksizlik varsa ortada, gelin beraber direnelim?
      Ama oyunlara gelmeyin, bunlar gibi

• Ben ülkücüyüm yakın arkadaşım kürt sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Bütün Kürt'ler ölsün diyen cahilleri dert etme, PKK lı olanları veya savunanları sevmiyorsan insansın sen o zaman.

0|0
    0|0
  • Ne kürt ne türk bana karsi bir tehtit iceriyosa çekerim emaneti delerim adaleri 😎

1|0
    0|0
  • Soru hatalı. Kürtlerin değil Pkk lı teröristlerin öldürülmesini savunuyorum. O da teslim olsalar yine de öldürülmesinler derim yani

0|0
    0|0
    • Kardeş dağdaki gözü dönmüş silahlı katiller onlara göre "kahranman özgürlük savaşçıları"..

• Tüm bunları idrak edecek beyin var mı diye sorsana :D
      Hem çocuk sayısından hem de yaşam tarzından dolayı cahil kalmış, hem de pkk tarafından bilerek cahil bırakılmış bir kesim onlar..

• @ipekyolu Boşver abi takılsın bunlar. Yoksa biraz daha konuşsak ya ülkücü ilan edicekler bizi ya da komünist :D

• seni yolda görsem arap sanarım Türk gibi gözükmüyorsun Türk gibi konuşmuyorsun bence Türk değilsin

0|0
    0|0
  • Walla bende anlamadım Asil Irk, Üstün ırk olayını hepimiz Adem'den gelmedik mi Allah herkesi eşit yaratmadı mı nedir ki seni asil kılan anlamadım kanlarının rengi mi ffarklı acep :/ Bu arada teröristlere sevinebilirler eywallahda Her kürte sevinenlerden iğreniyorum geçen instagramda şey gördüm 2 asker şehit edildi diyor başımız sağolsun sonra arkadaşı cevaplıyor yok kanka 1'i Kürtmüş yanı 1 şehitimiz var diyor. Oda doğru diyorsun kanka diyip gülücük atıyor.

0|0
    0|0
  • gitte daga cik ozaman yardim et cok sevdigin kurtlerine ya da ermenilerine

0|2
    0|0
    • Allah pkkyi kahretsin.

• Kürtler ölsün demenin yanlis oldugunu anlatmaya calistim.

• Herkesin yorumu kendine kardeşim yanlış konu acmissin veya kendini anlatamamissin tamam soyle bir ornek vereyim sana suriyeli çocuklar multeciler yazik olmesin tamam eyv aldik ulkemize ulan adamlar benim ulkemde puansix uniye giriyolar ben yarin belki askere cagrilcam hadi suriyeye kara operasyonu adamlarin ulkesine savasmaya ben gidecem benim imsanim gidecek hadi operasyonuda gectim acidin aldin ulkene al adamlar her yerde kendini patlatiyo iclerinde birsuru teroristle alindi ulkeye acirsan acincak duruma dusersin bak almanya ya en iyisini yapiyo devlet bu vatan sakaya gelmez

• Ne haksızlığı

0|0
    0|0
  • Nerde haksızlık görüyosun

0|0
    0|0
  • Lan oluz senin ulkende bomba ile insanlar havaya ucuruyolar insanina satasiyolar ve dagda senin ulkene silah cekip nice canlarla kurulmus bu vatanda ozerklik osteyim kurdistan diyolar aci. a yetime doner koyar gotu e anladinmi silah cekeni vursunlar

0|0
    0|0
  • Katılıyorum hiçbir ırk başkasından üstün değildie

0|0
    0|0
  • kürt türk her zaman kardeştir bundan farklısını düşünen haindir savaşın adı haçlı müslüman savaşı

0|0
    0|0
  • bırakın bu işleri ekmeğine bak siyaset yapmaya gerek yok bu konular yanlış anlaşılmaya musait konular

0|0
    0|0
  • ne haksızlık yapılıyo kürtlere söyle bakalım sende hendekçi misin yoksa

0|1
    0|0
  • Kürtkere karşı değil bizim isyanimiz bizim isyanimiz kudistani kurmak isteyenlere Turkiyeyi bölmek isteyenlere halkımıza bir şehre yapılan emeklere çalışmalara zarar verenlere bizim isyanımız

0|0
    0|0
  • Hangi kürtler? Umarım devletimizle savaşanları kastetmiyorsundur

0|0
    0|0
  • Şirk yapıyorlar işte... İslamiyet mi kaldı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 16

• Ben vatana ihanet etmeyen bir kürdün zarar gördüğüne hiç sahit olmadım. Ha sen pkklılar kürt halkı olarak görüp bu nedenden dolayı haksızlık yapılıyor diyorsan bu da tamamen teröre destek verdiğini gösterir. Kürtlerin bu zamanda bir TÜRKTEN farkını görmedim. Hatta bazı kürtler Türklerden daha lüks yaşıyor. Ben Bir Türk olarak nasıl ülkenin imkanlarından faydalanıyorsam kürt de faydalanıyor. Yeter artık demagoji yaptığınız.

0|0
    0|0
  • Irkçılıktan hoşlanmıyorum herkes insandır. Pkk yüzünden Kürt kardeslerimizin adı kirlendi her Kürt pkklı değildir. İnsanlarımız bunu kavradiginda bu sorunların çözüleceğine inanıyorum.

1|1
    0|0
  • Kürtlere yapilan haksizlik felan yok uza simdi

0|3
    0|0
  • Ya toplum olarak sorunumuzda bu aslında etnik çesitliligimizi göremiyoruz Türk olmak Türkiye ye zarar vermemek anlamına gelmediği gibi Kürt olmakta Pkk lı olmak anlamına gelmiyor bugün Kürtlere arkanızı dönerseniz yarın Çerkeze sırtınızı dönmüs olacaksınız biz birlikte bu ülkeyi kurduk onlar Türkiye Vatandaşıdır

0|0
    0|0
  • Sana katılıyorum.

0|2
    0|0
  • kürt oldugu ıcın ustun sayanlara ne demeli? kürtce herkes tarafından bılınıcek bu ulke kurtce konusucak dıyenlere ne demeli? turk bayragı altında turkce konusulmalı kürtlüğünü yasamak ısteyen gitsin bu ulkeden. daha neler görücek bu ulke kürt türk sorunu yuzunden

0|0
    0|0
  • Her kürtün içinde Türklere karşı içinde oluşan bir nefret vardır. Bazılarına rahat batıyor.

1|2
    0|0
  • Kürtlere büyük bir haksızlık yapılıyor doğru. Onlar sanıyorlardı ki oy verdikleri "Kürtler" , onlara hayalini kurdukları özgür Kürt imkanlarını sağlayacaklardı. Oysa ki ne oldu? Kimisinin zorla, kimisinin safça, kimisinin kotu niyetle oy verdiği adamlar onların evlerini bombaladı, asker-polis akrabalarını şehit etti, ailelerini, mahallelerini, monoton ve halinden memnun hayatlarını mahvetti.

0|0
    0|0
  • Bazı Kürtler de vatan evlatlarını öldürenler i destekliyor.. Onlar müslüman mi peki? - her Kürt değil bazıları anlayan anladı -

0|1
    0|0
  • Turkiyede sadece kirtlere mi haksizlik yapiliyo sanki turkler cok mesut gulluk gulistanlik yasiyor. Cok refah bir toplumuzda kurtler eziliyor. İstanbul'da turk esrnaf kalmadi hep kurt nerde haksizlkk? Verilen sehitleri gormuyomusun? Bolmeye calisan insanlara madalyami takalim ya ya offf

0|0
    0|0
  • Bütün kürtler ölsün diyen yok zaten. Bu neyin kafası? Pkklı vatan hainleri ve onları savunanlar gebersin gitsin. Adam olana lafımız yok.

0|0
    0|0
  • sen çok yanlış yerden bakıyorsun

0|0
    0|0
  • Ben bütün Kürtlere degil de şu işid midir ne zıkkımsa ona inanan Kürtlerden nefret ediyorum ölsünler

0|0
    0|0
  • Müslümanlık pratıkte isine gelinen gibi kullanılan bir sey degil miydi son zamanlarda?

0|1
    0|0
  • Sn nefesini boşuna harcama burda yorum yapanların %90 nı medyada gördüğü kadar konusuyo yani bana göre boş konuşuyorlar.

0|0
    0|0
  • Teşekürler

0|0
    0|0
Yükleniyor...