Babam yok diyemi herkes beni ezmek istiyo neden hep göze batiyorum ki ayrintiyi okursaniz sevinirm?

Bugün dersteyken bir tartismamiz oldu arkamda oturan kizla. ve uyari alinca hocadan sustum kiz dir dir ötüyo tabi. uyardim dedimki oldu bitti sus sinirleniyorum, kiz ise el kol hareketiyle dürttü bende masanin üstündeki su şişesine dirsekle vurdum. kizda yalandan agladi haberim yok. bir kiza asla vurmam. ortaokul liseden beri arkadaşim (sahte yalancu satici ) arkadasim arkadan tehtit savurdu. kendisi keko çaki tasiyan jilet çeken hanzonun biri. gram korkmuyorum ama ses etmiyorum eger kavga edersem onun babasi gelse benim babam yokki gelsin :( abim yokki annemmi gelcek kimsem yokki bu ikidir bicak cekti koluma sürttü . polisligi okumak hayalim boks yapiyorum bir yumruk atsam ayakta durmucak ama sicilimin kirlenmesini istemiyorum bunun gibi hanzolarla 10 yil ugrastim dayandim artik kendimi o kadar yalniz hissediyorum ki ölsem bir annem bir ablam icin ayakta duruyorum. onlar benim arkamda bana siginiyor benim ise hiçkimsem yok kucukkende o zmanlar fizigim kasim boks falan yoktu doverdiler babam yokki annem gelirdi süt cocugu derlerdi annemde oyle iyi yetistirdiki bni ama babam yokki arkamizda dursun (kucukken ablama bir cocuk kufur etti. dovmeye calistim gucum yetmezki annem geldi cocuga tokat atti cocugun babasi anneme tekme atti hicbisey yapamadim adam 1.90 ben kucucuk 8 yasindayim o zmnlar kimsemiz yoktuki o yuzden bir eziklik var icimde aci var hep bastirdigim... O cocuga ne yapsam bilmiyorum vurup agzini kirsam yarin 20 kisi

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Allaj yardimcin olsunn kendini oyle dusunme ve sesini cikartma okulun bitene kadar hayallerini yakma sicil isleme sakinn gelecegini dusun ve sus allaha sigin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benm babam olduğu için çok kişi tarafından ezildim. Anlayana.

0|1
    0|0
  • Sakın bir delilik yapma

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...