Eşim ben hamileyken beni tek gecelik aldatmış. kendisi itiraf etti. siz yerimde olsanız ne yaparsınız?

hamileligimde eşimle aramızda cinsel anlamda bisey olmadı ve eşim beni tek gecelik bir kez aldattığını itiraf etti. bu beni çok yaraladı. siz yerimde olsanız ne hissederdiniz ne yapardınız? boşanmayı dusunur muydunuz?

0|0
32|32

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bence nefsine hakim olmayı öğrenmeli tamam ilişkiniz olmadı hamilelik boyunca belki ama senin onu başka şekillerrde tatmin etmeni isteyebilirdi. illa içine giricek diye bir şey yok. içine girmeden de illaki eminim çok şey bulurdunuz kocanı tatmin etmek için. eğer öyle bir ihtiyacı varsa bunu önce sana söylemeliydi. vs vs daha bir çok şey sayabilirim. boşama ama en azından yaptığı şeyi de alttan alma sakın. bilmiyorum bunlar basit şeyler değil yaa. eskiden bile bekarlara zina yaptığı için 100 sopa vurulurken evliler zina yapınca ölene kadar vuruyorlardı. bence bu bile açıklıyo bazı şeyleri. umarım Allahım eşine de hidayet verir ve bundan sonra birbirinize sadık yaşarsınız...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Yerinizde değiliz. O yüzden en doğrusu kendinizin bir karara varması olur.

4|0
    0|0
  • Ne bileyim şimdi boşan ya da boşanma diyemem ama benim Bir parçan dünyaya gelecek ve bu aşık olduğum insan ile olacak ben gidip başkası ile yatacağım. Düşünemedim yakıştıramadım kendime cümlesini bile kuramadım. Çocuk özeldir hele özel biri ile bir çocuğun oluyorsa aşkın ta kendisidir. Bu sebeple ben çocuğuma ihanet etmiş gibi hissederdim kendimi. Çok duygusallaştım iki dakikada napıyorsan yap o çocuğu kendi sorunlarınızın içine doğurma.

1|0
    0|0
  • boşanırım direk

0|0
    0|0
  • normalde kabul edilecek birşey değil.. sana ve bebeğinize saygısızlıktır bu.. ama bunu sana itiraf etmesi de pişman olduğunu gösterir. Son pişmanlığın fayda edip etmeyeceği tamamen senin vicdanına kalmış artık.. boşanırsan eğer kimsenin de sana bişey demeye hakkı yok..

0|0
    0|0
  • Seni çok yaralar. sürekli düşünürsün acaba bitmez kafanda sonra da karşına biri çıkar bir bakmışsın bir kereliğine sen aldatmışsın. bu işler böyle oluyor.

2|0
    0|0
  • O erkeğin yanına kadın emanet edilmez valla

0|0
    0|0
  • olan olmuş...

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum. Her insan 2. sansi hak eder ama aldatma cok kahpe bir hareket

1|0
    0|0
  • Peki bu itirafı neden etti.

0|0
    0|0
  • Ooo o bir dediyse haftada birdir

0|0
    0|0
  • Nerde boş insan var boşa diye yorum yapmış. Bekara avrat boşaması kolay tabi. Sende salak salak soru sorma kardeşim Ada'm dürüstçe söylemiş işte o seni fiziken aldattıysa sen bunu burda başkalarına sorarak ruhen aldatıyon

0|0
    0|0
    • Seni fiziken aldatan eşini sırf dürüst diye sonradan sana haber verdi diye affedebileceğin anlamını içeriyo mu bu görüş?

• Savunacağına aldatanlara de bunları

• @ebruşkaa Ben savunmuyorumki küçük yazdıklarımı iyi oku 1 kere yapmış onuda gidip söylemiş ondan diyorum. Eğer kocam beni devamlı aldatıyor diye sorsaydı ozaman boşa derdim

• Bu mümkün değil 😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Malesef sen karnında ondan ve senden olma çocuğu taşıyorsan eziyetini çekiyorsan oda katlanacak bazı şeylere affedilirmi orası sana kalmış bizim dememizle olmaz o işler sen karar ver hayat senin

0|0
    0|0
  • ayrılırımmm

0|0
    0|0
  • yüzüne tükür

1|0
    0|0
  • Çok kötü bir durum, üzüldüm..

1|0
    0|0
  • Bende olsam bende aldatırdım. Tek gece az olmuş sanki...

0|0
    0|0
  • neden hamileliğinizde cinsel ilişki yaşamadınız risk mi vardı yoksa siz mi istemediniz?

0|0
    0|0
  • bir kere aldatana guvenme derim... Pismanlik duysada...

0|0
    0|0
  • Boşarım

1|0
    0|0
  • hiç güzel bi'şey yapmamış kocişin.

ama boşan diyip vebal alamam. koy takkeni önüne kararını ver.

0|0
    0|0
  • Çocuğa zarar vermekten kokuyoruz ne yapalım..

0|0
    0|0
  • Imkanin varsa boşa

0|0
    0|0
  • Midem bulamdı valla bence boşanmak en büyük hakkın aldatmak ihanettir...

1|0
    0|0
  • neden söyleme gereği duymuş peki o salak

0|0
    0|0
  • böyle bir durumda asla eşimi aldatmazdım. bence boşanma sebebi, ama yine de karar senin.

0|0
    0|0
  • adam dürüst en azından

0|0
    0|0
  • cidden bu nasıl zihniyet?

0|0
    0|0
  • çok merak ettim niye itiraf etti ki nasıl oldu?

0|0
    0|0
  • evlenmeden önce her haltı yiyen erkjeklerden uzak durun dedik durmadınız sonuc bu

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 31

• Sen onun cocuğunu karnında 9 ay taşı her cefayı çek adam uçkurunun derdine düşsün seni aldatsın ne kadar rezil bir durum boşan derim bir kere yapan tekrar tekrar yapar. Allah böyle insanlardan uzak tutsun hepimizi.

3|1
    0|0
  • Allah düşmanımın bile başına vermesin.. Ne yazık ki bosanirdim aldatılmanin affı yoktur taviz tavizi doğurur

0|0
    0|0
  • 9 ay boyunca aranızda cinsel ilişki olmamış. Ne bekliyordun?

0|2
    0|0
  • 1 3 5 100 fark etmez. Aldatmanın sayısı da, affı da olmaz.

0|0
    0|0
  • herkesin evliliği farklı. her aldatılan boşanmıyor sonuçta. ben boşanırdım ama kimseye boşan demem. hayır yani bir keresinde dedim de ne oldu! kadın kocasını affetti, beni düşman belledi. bundan sonra kim ne yaparsa yapsın, bana ne.

0|0
    0|0
  • Boşanırım. Onun çocugunu taşıcam bide beni aldatıcak üstüne üstlük ben buna göz yumucam öylemi? affedersen sana yazık olur.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • parçalanırdım ben düşünemiorum kocama benden başkasının dokuncağını filan.

0|0
    0|0
  • Bir adam karimi dogumuna 2 ay kala aldattim soylemeli miym diye sormustu o kadin sensin heralde iliskinizdeki butun kararlari burda mi veriyosunuz

1|0
    0|0
  • 9 ayın içinde sadece 1 kez aldattığına inanmam.

0|0
    0|0
  • Böyle adamları kızgın demirle dövmek istiyorum. Kadın orda senin çocuğuna hamile, fiziksel be ruhsal olarak çöküntü içinde sen git aldat karını. Boşan demek bize düşmez çocuğun da var şimdi ama inşaAllah tekrar yapmaz ne diyeyim.

0|0
    0|0
  • pişman olduğunu hissettin mi?

0|1
    0|0
    • evet çok pismanim bir daha asla yapmam dedi ama çok yaralandim

• Bende çok yaralanırdım,, Allah kimsenin başına göstermesin..
      Ama bak itiraf etmiş ,,, eşin tövbe ettiyse bir şans ve bebeğin için,,
      Allaha havale et,, bir daha asla yapmayacağından emin olmalıyım falan de ,,
      Gerçekten pişmansa bir şans ver,,, Boşanmak hakkın tabii , ama ben olsam gerçekten pişmanlığını hissetsem bir kez affederdim,,
      güvenmem biraz uzun olur ama pişman olduğunu hissettirsin sana

• Tek gecelik olması birşeyi değiştirmez. Aldatmışsa benim için bitmiştir. Boşanırım. net.

0|0
    0|0
  • Muhtemelen boşanamazdım ama sevgim ilgim azalırdı güvenim kaybolurdu :(

0|0
    0|0
  • Bu durum hep aklına gelecek derin bir yaraya dönüşecek
    Ama arada çocuk var
    Off kötü duru

0|0
    0|0
  • Düşünmeyi bırak büyük konuşmak istemiyorum ama direk boşardım

0|0
    0|0
  • Ekonomik gücün varsa ya da ailen arkandaysa ya da çocuğunla kendine yeni bir hayat kurabileceğine inanıyorsan ayrılabilirsin bence, ihanet bu ne olursa olsun...

0|0
    0|0
  • 1 dakıka durmam bosanma davası acarım bunun affı olmaz

0|0
    0|0
  • Bir daha asla hamile kalmazdım.

0|0
    0|0
  • Boşanmalısın

0|0
    0|0
  • Valla öyle adama adam demem.

0|0
    0|0
  • yemin ederim hamile kalmak fobilerim arasına girdi

0|0
    0|0
  • Bir gecelik ilişki ayrı sürekli görüşmesi ayrı.
    Bir gecelik ilişkiyi aldatma olarak saymam.

0|0
    0|0
  • 1 dakika bile düşünmeden ayrılırım o doğacak bebeğe ve sana yazık olur canım😐😞

0|0
    0|0
  • aldatan adam yine aldatır 2. şans verme

0|0
    0|0
  • 1-Kötü Yapmış Ama Geçmiş Gitmiş
    2-Olmuş bir Kere Napalım
    3-ALLAH Sabir ersn :D

0|0
    0|0
  • düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • Seviyorsan ve bunun sadece haz ile alakali ve yokluk hatası olduğunu düşünüyorsan affet

0|0
    0|0
  • Sakın ayrılma

0|0
    0|0
  • İtiraf etmesi yanlış. Neden üzüyor ki. Benim eşim allahtan öyle biri değil. O benim masum bebisim.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...