Yakışıklı olduğunuzu ya da güzel olduğunuzu nasıl farkettiniz?

Ya da sizce yakışıklı kim güzel kim. Bunlar göreceli kavramlar diyorsanız;
Yakışıklı/Güzel olduğunuzu düşündüğünüz zamanlar oldu mu yoksa siz de aynaya bakmıyım daha iyi diyenlerden misiniz?
Herkes özgüveninin derecesini de yazarsa sevinirim. Kendimizi beğeniyor muyuz merak ettim :)

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Edemedım kanks

0|0
    0|0
    • Olsun belki biz ederiz :D Resim seninse fena değil sana kısmet çıkar kanka. 10 üzerinden kaç verirsin kendine :D

• Ahdshshhsshs :) vay yakaladın kanks ^^

• :D :D

Kızlar Ne Diyor 2

• İlgilenen kişiler olunca dedim tipim bakılırmış filan dedim =/ kendimi normal buluyorum 😂

0|0
    0|0
    • Harbi ya o var demi, birileri beğenince özgüvenimiz artıyo da beni son beğenen kız yüzüklerin efendisinde gollumun dublorü olarak işe başladı :D
      10 üzerinden kaç verirsin kendine :D

• 😂😂 6 😂😂

• Dürüstçe :D Profil resminde fazla makyajlı görünce daha yüksek puanlarsın dediydim. Önyargılarıma sövebilirsiniz sayın bağyan :D Özürlerimi sunuyorum 6 puanla uğurluyorum sizi :D

• Çok güzeldim nazara geldim yüzümü kaybettim

0|0
    0|0
    • Umarım burdaki kayıp gerçek anlam yani fiziksel anlamda değildir

• İyilelmediğim zaman yazacaktım yanlış olmuş

• Mal mülk bizde yok zaten. Kendini eve kapatma herşey düzelir umarım

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir gece vakti elektrikler kesilmişti, o an can sıkıntısından kendime bakmıştım aynadan. İşte o an.

haşırt.

0|0
    0|0
    • Helal ya süpersin abi :D 10 üzerinden kaç veriyon kendine :D

• Coşkuna laf yapmak haddimize mi abi. İlerde anlarım umarım anlamazsam sıkıntı :D Kendiyle dalga geçebilen insanları çok severim. Takipçinim :D

• aahah sağol başgan:))) her dert bitti de tipimle uğraşmaya mı geldi sıra? boş ver la, emin ol ilerde hiç umrunda bile olmayacak:))) kendini geliştir gerisi gelir:)))

Yükleniyor...