Var mı benim gibi hisseden?

Bugün ilk defa aslında gerçekten yalnız olduğumun farkına vardım. Yalnızlık derken aşk filanda değil bir iki dostunun bile aslında olmayışı.Çevremdeki insanların ne kadarda sahte olduğunu farketmek çok üzücü oldu gerçekten. Herkesi sahte diyerek suçlamakta basitlik gibi geliyo fakat öyleler ya en azından benim çevremdekiler. Yani diyeceğim saf olmayın dostlar güvenmeyin hemen
buda ben ve benim gibilere gelsin

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Yalnız olduğumu liseye başladıktan sonra yurtta kalmaya başlayınca çevremde herzaman bulunan insanlardan uzaklaşınca fark etmiştim umarım günün birinde bizim de mutlu bizim de arkadaşlarımızın dostlarımızın olduğu zamanlar gelir

0|1
    0|0
    • şimdilik böyle olması daha iyi gibi geliyo bana düşündükçe sonra fikrim değişir mi bilemiyorum

• Aynen bana da öyle geliyor ama bazen keşke böyle olmasaydı diye düşünmüyor değilim asosyal olmak sıkıcı şey

• öyleside zor haliyle tabiki ama düzenli ilişki kurduğum pc oyunlarına geri dönme vakti benim için en azından :D

• Ben de çok yalnızım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yalnız değilsin dostum benimde çevremde arkadaşım çok ama dostum az hatta hiç yok neredeyse insanların yalanlarıyla yaşayamıyorum ben sahte ibnelerin teki hepsi o yüzden onlardan uzaklaşıyorum uzaklaşıncada onlar sahte dünyalarında bense gerçek yalnızlığımlayım :D

0|1
    0|0
    • zaten canımı sıkan arkadaşım değil dostum dediğim insanlar olmasıydı onlarda olmadığına göre sorunda yok diyebiliriz bir bakıma :D

• benimde en yakın dostum var ikizler balıkesire üniversiteye gittiler bende bu sene gidicem üniye ama bakalım neresi :) alttaki @yeşilim-S ye hak veriyorukm yurt ortamı biraz daha farklı dır heralde ama bir yandanda sahte arkadaşlıklardansa ortamlardansa gerçek yalnızlık daha iyidir bence.

• kesinlikle katılıyorum

Yükleniyor...