Neden erkekler bir kizla cok ugrasir?

Uni okuyorun 1. snf cirkin degilim bakimliyim yuzumde dalga gecilcek bisey yok sessiz bir kiz degilim aksine siniftaki herkesle konusuyorum sohbete katiliyorum mantiksiz konusmuyorum espiri yapiyorum guluyorum kisacasi hayat doluyum herkes yanima geliyo hangisiyle ilgilencemi sasiriyorum siniftaki diger kizlarla kimse ugrasmiyo bende onlardan farkli davranmiyorum benden daha sessiz olanida var kimse ona bulasmiyo ama hepsi benimle ugrasiyo adimi bagriyolar beni gorunce mal mal hareketler yapiyolar rahatsiz edilmicek sekilde sakalar yapiyolar ben saka derim belki baskasi dalga der sadece neden yaptiklarini merak ediyorum fikirleriniz varmi? Bu soruyu siniftan sessiz bir cocuga sormustum seni seviyolar iyi kizsin dedi tabi bunu kimse yutmaz. Bosver onlar soyle onlar boyle gibi sozler benim isime yaramicak.

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel bir kızsan ve yanina gelenlerle ilgileniyorsan konuşmayı gülmeyi seviyorsan ki hayat doluyum diyorsun; Erkekleri otomatik olarak cekiyorsun. Belki sevgili oluruz, veya o benim arkadaşım olmalı vs. istekler. Senin ilgini çekmek için o mal mal şakaları yapıyorlar. Odak noktası olmanın nedeni bu. Rahatsız oluyorsan belirtebilirsin.

0|0
    0|0
    • Yani ben kendimi nasil hissetmem gerektigini bilmiyorum baska guzel kizlarda var onlarda konuskan ama saka yapmiyolar oyle saf bir kizda degilim adimi bagirip gulmeleri sencede garip degilmi?

• Değilsin güzel kız moralini öyle bozma, sınıfta seni hoş buldukları için ya0iyorlar

• Tesekkur ederim 😊

En İyi Kız Görüşü

• Rahatsiz mi oluyorsun

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum :( bana akil ver lutfen

• Iste balim toplumun bakisiyla cok gulen erkek duskunu acik giyinen falan

• Anladim canim tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Onla ilgileniyor ayarlamak içşn

0|0
    0|0
    • Yok bee :( ayarlamak icin olsa ugrasmazlar ki :(

• Yüz buluyolar çünkü rahat bir kızsın

1|0
    0|0
    • Ben sadece ortama uyum sagliyorum ama benden rahatlari var onlarla hic ugrasmiyolar :(

Yükleniyor...