Kızlar sizin hiç mi suçunuz yok?

Neden her kötü şeyde erkekleri suçluyorsunuz? Sapık , abaza , tacizci , şerefsiz? Yani siz meleksiniz on numarasınız erkekler kötü öyle mi? Sürekli kendinizi acındırıyorsunuz hep masumu oynuyorsunuz. Ne olursa olsun her suç erkek de. E siz istediğiniz yapınca sorun olmuyor ben istedim diyorsunuz. Siz erkekleri gözlerinizle giyiminizle taciz etmiyormusunuz. İçinizde fırtınalar kopuyor gizli saklı işleriniz 2 günlük sevgililerinizle yaptıklarınızı saymıyorum bile. Yıllarca erkeklerın uzerıne oynadınız bir şekilde taktik yapıyorsunuz. Sülük gibi kanımızı emiyorsunuz. Erkek yapmalı erkek etmeli böyle olmalı hep dayattınız bişiler. Kaslı yakısıklı veya zengin erkekleri görünce ağzınızın suyu akıyor ama yakısıklı olmasın tip olmasın para olmasın burun kıvırırsınız abaza dersnz. E hani iyiydiniz siz hani bizim içimiz kötüydü. Onla bunla takılırsınız elime el değmedi dersiniz ama sonra o burun kıvırdıgınız erkeklerle evlenirsiniz bu mudur sizin olayınız? Bu toplumun böyle olmasında sizin hiç mi suçunuz yok?

Güncellemeler:
++++
yine isine gelmeyen sorulara cvp vermiyor ks halki demekki alan razi veren razi boyle devam

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Yarası olan gocunsun

0|0
    0|0
    • bilmiyorum artık kim gocunur

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Durduk yere sokakta laf atan yürumesini bilmeyen kendini bilmeyen amacı sadace kız gecsede görsem diye daha önce hiç kız görmemiş gibi bakan zihniyette

0|0
    0|0
  • Suç yarı yarıya ama daha çok kızlarda

0|0
    0|0
  • Kadın olsun erkek olsun aynı ayrım yok herkeste hata yapma yanlıs yapma potansiyelini var kimse mukemmel degil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...