İstanbul da Olup da ! Avm Bağımlısı Olan Nesil Var ! Ya Sen? Tarihi ve Kültürel Yerlere Gider Misin?

özellikle 80-90-2000 li nesilin avm aşkına bir türlü anlam veremiyorum hele ki İstanbul gibi bir yerde.
İşyerinde ünide hep bunun mücadelesini yapıyorum.Çünkü İstanbul da doğmuş büyümüş özel üni de okumuş arkadaşlarım dahi daha ayasofya , sultanahmet , topkapı yerebatan gibi istanbulun asırlık tarih ve kültürel zenginliklerini birkez bile ziyaret etmemiş lakin bütün avmleri tek tek bilen bir nesil olduk.

Ya Sen Güzel Kardeşim ! İstanbul u İstanbul Yapan Değerleri Görmezden mi Geliyorsunuz?

• bende çoğuna gitmedim (ayasofya , sultanahmet, topkapı, dolmabahce, yerebatan vb)
    50% (2)0% (0)33% (2)Oy Ver
  • Ben çoğuna gittim.
    50% (2)100% (2)67% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok severim tarihi yerlere gitmeye Topkapı Yerebetan Sultanahmet gördüklerim Avm ye daha çok tiyatro ya da sinema için gidiyorum...

0|0
    0|0
    • ihtiyaç halinde gidilmesi normal , avm de buluşmak orada bir gün geçirmek vitrinlere bakmak nedir.

• Katılıyorum Ben alışveriş yapmayı çok sevmiyorum sadece ihtiyaç için daha çok gıda ağırlıklı alış veriş yapıyorum ev için ama sinema tiyatroyu çok severim arkadaşlarımla olacak tabii bir de arada sırada dışarıda restoranda yemek yiyoruz beraber olmak adına

Yükleniyor...