Kadınları bu kadarmı korkuttuk?

Yarım saat önce servisten indim yürüyordum önümdede kadın var takip ettiğimi sanmasın diye adımlarımı hızlandırıp önüne geçecektim gölge görünce kadın arkasına bakmadan hızlandı bende bıraktım kendi haline. Benimde kız kardeşim var onunda böyle korka korka yürüdüğünü düşününce utanıyorum be

1|1
18|8

En İyi Kız Görüşü

• Geçen gün otobüs beklerken dibime geldi gözlerimin içine içine bakyordu rahatsız olduğum için diğer durağa yürürken arkamdan geldi hızlı hızlı yürürken bir yandan çantama bakıyorum hani kendimi savunabilceğim bişey var mı diye ama kalbimin acıdığını hissettim korkudan sonra markete girdim yaklaşık yarım saat orda oyalandım çıktığımda yoktu ama gideceğim yere varana kadar öldüm öldüm dirildim. Sizce korkmakta haksız mıyız?

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Maalesef dostum. kadınlar artık yolda yürürken korkar hale geldiler. haksızda değillet hani. beyni iki bacağının arasında olan erkek sayısı hergün artıyor. senin durumuna geçen bende düştüm. sırf kadın yanlış anlamasın diye mümkün olduğunca adımlarımı yavaşlatıp telefonla eşimle konuşuyormuş gibi yaptım belki biraz rahatlatıcı olur diye.
    Hatta aynı durumdan ben bile muzdarabim. eşim yabancı uyruklu, çocuğumuzu okuldan alıp eve dönerken gelen tepkiye, ortalığı ayağa kaldırarak savuşturmasanı bilmiş. çok önemli bir konu. hepimizin annesi, kardeşi, eşi, dostu sevgilisi var. nasıl ki biz sevdiklerimize böyle birşey olmasını istemiyor isek, kimseyede böyle davranmamalıyız.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Senin gibiler Türkiye'de çoğalsa kadınların gönlü rahat olur. Ama böyle pisliklerden sürekli tecavüz haberleri gelince insan tedirgin oluyor.

1|1
    0|0
  • adamsin ya cidden , o degilde yurtdisinda yasiyorum burda disarda laf eden felan olmuyordu hatta tip tip bakanlar felan fazla yoktu simdi burdada var, bugun isten ciktim yuruyordum kornaya basan oldu mal islik calan oldu arabadan biri goz kirpti, bir malda yolun diger tarafindan sapik sapik bakiyordu hizli hizli yurudum gittim

0|1
    0|0
  • Doğru insan tedirgin oluo

0|1
    0|0
  • Gerçekten korkuyo insan gündüz vakti çok takılmıyorum da 10 'dan sonra geriliyo insan kış günü

0|1
    0|0
  • Korkuyorz evet bende korkuyorm hatta sen hızlanmşn ben artık arkamda notml yürüyenden bile tedirgin oluyorm... Bazende önüme geçsin die yavaşlıyorm

0|1
    0|0
  • Üstüste haberler buara aksamları ekmek almaya bile gidemez olduk açıkçası

0|1
    0|0
  • Malesef öyle..

0|1
    0|0
  • Korkuyoru evet. hatta bir tasittaysak gidecegimiz duraga kadar aracin bosalmasindan da korkuyoruz. hatta birinin yanımızda durup bize adres sormasindan bile korkuyoruz

0|1
    0|0
  • malesef.. keşke herkes senin gibi olsa.

0|2
    0|0
  • Hemcinsleriniz çağın aciz yaratıkları

0|1
    0|0
  • Aynen artik tedirgin oluyoruz

0|1
    0|0
  • Aynısı oluyor, maalesef böyle

0|1
    0|0
  • Toplumumuzun geldiği Nokta..

0|1
    0|0
  • malesef :(

0|1
    0|0
  • Allah sonumuzu Hayretsin

0|1
    0|0
  • 👏👏👏👏👏👏👏

0|1
    0|0
  • Bende iki saat önce kapıyı bir adama açamadım valla içerden konuştum. Elektrikçiyim arıza varmış galiba dedi burası değil dedim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ulan o kadar cinsi sapık varki aklın hayalin durur allah hepsini bildiği gibi yapsın kendilerinin anaları bacıları yok sıkıntı ordan çıkıyor kardeşim.

0|1
    0|0
  • Kardeşim haklısın başlık zaten anlatıyor herşeyi. Öyle bir duruma getirdiler ki işleri kadınların korkmaması mümkün değil. Aslında bu sitedeki insanların yorumları da zaten amaçların belli ediyor. Bu yozlaşmışlık son 10 senedir özellikle kadınların da ahlakını bozdu. Gittiğimiz yol hiç mi yukarıya doğru olmayacak?

0|1
    0|0
  • Otobüste göz göze gelmeye çekiniyorum artık, özellikle özge can olayından sonra

0|1
    0|0
  • Ben yolumu değiştiriyorum böyle durumlarda geçeyim diyince daha çok panik oluyorlar yazık. Malesef durum böyle

0|1
    0|0
  • Ne yazık ki evet... O kadar korktular.

0|1
    0|0
  • Aynen adaş +1

0|1
    0|0
  • Şeyine sahip olamayanlar yüzünden bu hallere düştük

0|1
    0|0
Yükleniyor...