Sizi sinir eden insanı sinir etmek için ne yapardınız?

arkadaşlar konu çok derin ve ben bunu düşünmekten kanser olacağım. okulda hoşlandığım bir çocuk ve bir tane yakın arkadaşım var çok fazla çevresi olan biri değilim yakın arkadaşım bana yetiyor hoşlandığım çocuk ile iki kere normal konuştuk o mesaj attı ve nasıl oldu bir şeklide sınıfında bu duyulmuş sevmediğim ve beni sevmeyen bir grup kız var bunu öğrebdikten sonra twitterda bana sallamalrı tweetler atmaya başladılar grupca 5-6 kişi takılmaya başladılar hoşlandığım çocuğun peşindeler sürekli onunla fotoğraf atıyolar kol kola dip dibe gördükleri her yerde sinsi sinsi bakıyolar ve okulda yanımızdan geçerken çocuğun adını çocuğun eski sevgilisinin adını sıkça kullanıyolar sinir olmam için ve başarıyolarda ama ben hiç bişey yapamıyorum istiyorum ki benim yaşadığımı sinirim üzüntümü onlarda yaşasın sinir etmek istiyorum onlar beni görünce gıcık olsunlar falan okulda hepimiz böyle durumlar yaşamışızdır lütfen yalvarırım yardımcı olun yoksa ben deliricem düzgün yorumlarda bulunursanız sevinicem :(

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Dikkate bile almam. o aslinda yoh😄

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben ozmn kavga cikariom iyi olio

0|0
    0|0
  • Ciddiye almam

0|0