Hangi dişler daha çekici?

sizce dişleri büyük olan kızlar mı küçük olan kızlar mı daha çekici? büyük derken çok büyük değil...

0|1
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• büyük küçük nasıl oluyor apla :D ben kafası kadar dişi olan kızlardan hoşlanıyorum :D :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kafası çalışan, en azından ben konuşurken (Bu arada ben günümüz Türkçesiyle anlaşılır ve net konuşurum.) ne dediğimi anlayabilen kızlar bana daha çekici gelir. Yoksa kaşı gözü dişi mişi ikinci planda kalıyor. Ve inanır mısın son on yıldır ben konuşurken beni tam olarak anlayabilen söylediğim kelimelerin tamamını idrak edebilen bir kız daha görmedim.

0|0
    0|0
    • gerçekten günümüz Türkçesiyle ve anlaşılır konuşuyosan anlayan bir kız bulamaman ilginç doğrusu. ve bu konuda baya dertlisin sanırım

• Daha dün bir tanesine görevim icabı ''Saat kaç gibi ofisten çıkacaksınız siz çıkmadan dökümanları hazırlayayım mı?'' dedim. Önce suratıma bakıp ''Neeey'' dedi. Cümleyi aynen tekrarladığım da bir el hareketi yapıp ''Ne diyor ya bu neyin kafasını yaşıyorsan söyle de ben de alayım ondan'' dedi. O anda patrona dönüp canın metres istiyorsa bir ev al tutup da başımıza şef yapma dedim. ''Ne evi yaa eve mi gidecekmiş dedi '' :)

• senin çevren ilginçmiş söyliyim akdjsnfmdkcm

• normal iste ya

0|0
    0|0
  • kimine göre küçük kimine göre büyük dişler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• buyuk olan insanlar

0|0
    0|0
  • Küçük olan