Arkadaşlar çıldırıyorum bu insanlık nereye gidiyor?

http://yarinhaber.net/video-haber/35229/erzurumda-doverek-bayilttiklari-kopegi-kopruden-asagi-attilar

bu videoyu izledikten sonra delirmemek elde değil hepsinin allah binbir belasını versin !!!

Haberin videosundaki başlığa dikkat edin. "Sokak köpekleri korku saçıyor." Kesinlikle katılıyorum, iki ayaklı sokak köpekleri dehşet saçıyor. Hayvancağızı döve döve bayılt!, bayıltılana kadar dövülmesini izle!, daha sonra köprüden aşağı at!, köprüden aşağı atılmasına göz yum!, mani olma!, köprüden attıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam et!, köprüden hayvancağız atıldıktan sonra izle!, hiçbir tıbbi yardım yapma! Bu haberi yayınlamak uğruna, reyting uğruna, zavallı hayvancağızın bayıltılana kadar dayak yemesini izleyen, engel olmayan videoyu kamera alan kişiye, etraftaki vatandaşa ve zavallı hayvancağız köprüden atıldığında videoda kahkaha atan karaktersize, sokak köpekleri dehşet saçıyor diye videoya başlık atan haber editörlerine sesleniyorum! Çok haklısınız! En korkulasıca hayvanlarız ki, bu ve bunun gibi olaylara göz yumuyor, hiçbir önlem alamıyor, bilinçlendirme yapamıyoruz!!!

arkadaşlar https://www.change.org/p/erzurum-da-k%C3%B6pe%C4%9Fi-bay%C4%B1ltana-kadar-d%C3%B6v%C3%BCp-k%C3%B6pr%C3%BCden-atan-%C5%9Fah%C4%B1s-cezaland%C4%B1r%C4%B1ls%C4%B1n?recruiter=41977652&utm_source=share_petition&utm_medium=facebook&utm_campaign=autopublish&utm_term=mob-xs-share_petition-no_msg&fb_ref=Default

imzalayalım lütfen :(

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Tüylerim diken diken oldu ya. Doğanın ve hayvanların bizden alacakları çok şey var. Allah ıslah etsin böyle şerefsizleri. böyle insanlar ne tükenir ne azalırlar. asıcaksın bu P*çleri

0|0
    0|0
    • topluma yararları olmaz zaten bunlara toplama kampı yapıcaksın

• umarım yaptıkları başlarına gelir tüm beddualarım onlarla

• ettiğimiz ahlar bile gelir bizi bulur. Allaha havele edelim Allah bildiği gibi yapsın..

En İyi Kız Görüşü

• Herkes sapık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Dinsiz imansız Allahsız bunlar. Peygamber Efendimiz (S. a. v) sırf bir köpek yavruları ile sokağa oturmuş diye onlarda rahatsız etmemek için on binlik İslam ordusunun yönünü değiştirdi.

0|0
    0|0
  • fe eyne tezhebun:(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...