Babam beni bir daha aramayacakmış?

Arkadaşlar üniversiteden ve ortamından nefret ediyorum. Bir türlü ısınamadım 5-6 aydır. Koskoca okulda topladan 3-4 arkadaşım var bunlara da arkadaş denirse. Çok utangaç ve çekingen yapıya sahibim bu yüzden derslere gitmek istemiyorum. Bugün öğleden sonra bilgisayar dersim vardı gitmedim. Babam aradı ve neden gitmediğimi sordu. Bende baba Zaten bildiğim konuları anlatıyorlar gitmeme gerek yok dedim. Her şeyi saydırdı ve "seni bir daha aramayacağım" dedi. Şimdi ıssız bir parkta tek başıma oturuyorum parkın yanında dere var oradan kendimi atmayı düşünüyorum. Çektiğim bu şeylerden kurtulmuş olurum en azından.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence Şu an bir sınır hastalıkları hastanesinden randevu al. Ben de sneine gibiydim üniversitenin ilk yılı devamsızlıktan tüm derslerden kaldım gidemedim. Aski gibi sınıfta tek kizdim ve bütün baskı bende gibi hissediyordum bana kalırsa herkes bana bakıyordu bir kaç hoca da derste sesin çıkmıyor bağır vs deyince böyle resmen sıraya falan sımsıkı sariliyordum sesim asla çıkmıyordu terliyordum böyle. Bu ahmaklık bana bir sene kaybettirdi sonunda gitmedim bıraktım okulu ailem tepki gösterdi bir dahaki sene yeniden başladım ama psikolojik destek de aldım. Sosyal fobi ve panik atak var bende. Ama. ilaçlarla aşiliyor bı de güvenilen arkadaşlarla..

0|0
    0|0
    • Hatta üniversite bitti iş hayatına atıldım. Hala sorun yaşıyorum. Sorun dış cevre ile de değil kendimle ilgili. Bizim gibi insanlarin savaşı kendi ile oluyor. Kendimi Aşabilsem iyi olacağım eminim. Sen de kendinle barış bir an önce. Çünkü bu his hep seninle olacak. Ya sen onu yeneceksin ya o seni.

• Çok güzel konuşmuşsun ama hastaneye gitmeyi de istemiyorum utangaçlığımdan. Doktorun karşısına çıkıp rezil ederim kendimi

• Bu utanılacak bir şey değil. Bu bir ruhsal problem. Bir hastalik. Bunun ayıbı olmaz.

En İyi Erkek Görüşü

• tek sebep bu olamaz heralde

0|0
    0|0
    • Birçok sebebi var. Girdiğim ortamlarda hiç sevilmiyorum sürekli dışlanıyorum konuşmadığımdan. Konuşmaya kalktığımda 2 kelimeyi bir araya getiremiyorum.

• gerek yok konuşmana zaten ölmeyi gerektirmez ki bu

Kızlar Ne Diyor 6

• Blöf onlar moralini bozmak icin demis :)

0|0
    0|0
    • Benim moralim yeterince bozuk zaten

• Derslere girmemen okuldan iyice uzaklaşman ve soğuman anlamına gelir. Nejadar derse girersen arkadaşlarınla paylaşımların artar. İlk sene bunlar normal. Ama okula gitmemen çözüm değil.

0|0
    0|0
  • Saçmalama ya sinirle demiş işte adam çalışıyorum o böyle yapıyo demiştir geçer

0|0
    0|0
  • Baban aramıyor diye mi bunlar?

0|0
    0|0
  • ilk yıl adaptasyon problemi çekersin de gecer sonra. zaten ünivde çok arkadasa gerek yok üniv arkadaslıkları cıkar ilişkisidir genelde. baban sınırlenmıs alttan al gecer o da

0|0
    0|0
  • Bence babanı dinle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• tamam baba derse girerim bir daha diyeceğine kendimi dereye atacağım diyor. Adam sanki senin kötülüğünü istiyor

0|0
    0|0
  • O zaman ben direk intihar ediyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...