İnsanlar bağırınca haklı olacağını mı düşünürler? Bu durum karşısında tahammül sınırınız nedir?

''İki insan birbirine öfkelendiği zaman, kalpleri birbirinden uzaklaşır. Bu uzak mesafeden birbirlerinin kalplerine seslerini duyurabilmek için bağırmak zorunda kalırlar. '' Bu güzellemeye katılmak istiyor insan haliyle.

Neşeli , tatlış günler :)

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• O çok değer verdiği, tanıdığı kalbi nasıl inciteceğini bildiğinden öfke anında pişman olacağını bile bile çok acımasız olabiliyorlar... Kavga anında " Seni Seviyorum " diyenin Alnından öperim. .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sinirlenmek için haklı olmam gerekmez.
    dolayısıyla bağırıyor olmam haklı olmaya çalıştığımdan değil öfkemdendir

1|0
    0|0
  • Tepkinin de bir sınırı var ki bağırmak bunu en güzel açıklayan şey olduğunu düşünüyorum, hormonlar rahatlatıyor çünkü tabii bunu toplumdan uzak yapmak haliyle kötü algılanabilir.

1|0
    0|0
  • Her zaman haksız olan, saldırır ve bağırarak üste çıkmaya çalışır ama bazen ani sinir patl

2|0
    0|0
  • Ben bir sinirlenip bağıramıyorum niyeyse, çok sakinim her daim

1|0
    0|0
  • Bende bagırırım kanks

0|0
    0|0
  • bagırma kendini kabul ettirme içgüdüsüdür

1|0
    0|0
    • evet gözlemlediğim çoğu insanda da dominant karakterler tarafında iletişimde hep pasif bırakılmış bu nedenle alışmışlık var

• Bana sesini yükseltenin bağıranın popona dilini sokarım asla tahammül edemem birisinin sesini yükseltmeye bana

0|0
    0|0
  • haksız olduğunda bağırıyolar

0|0
    0|0
  • daha çok bastırmak için bağrılıyor sanki :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• biri bana bağırınca sinirleniyorum. Belki o an ki sinirle ki çok çok sinirlenirsem ben de bağırabilirim ama genelde sessizce içimden bağırırım :)

1|0
    0|0
  • Çok sinirlendimde bagiririm. Haklı ya da haksız olduğumdan değil. Ofkeden

0|0
    0|0
  • Bastırmaya çalışırlar ama nafile

1|0
    0|0
  • kocam hep bağıra bağıra konuşur

0|0
    0|0
Yükleniyor...