Sizin sosyal olmaktan kastınız nedir?

Başlıkta da belirttiğim gibi size göre sosyal olmak ne demektir? Sosyal bir insan neler yapar? Asosyal insan ile sosyal insanın farkları nelerdir?

• Sosyalim bir insanim
    46% (31)42% (17)45% (48)Oy Ver
  • Asosyal bir insanım
    54% (36)58% (23)55% (59)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sosyal olmak her gece bir yere gitmek sanıyolar :D
    Haftada bir çıkarsın gezersin ya :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• , kendine yetecek kadar şeye sahip olduğunda bunlar takılmaz. Sosyallik daha çok yalnızlaştırıyor insanı aslında. Çıtayı en tepeye çıkarıp birden yalnız kaldığımızda garipsiyoru. Sonuçta biz her zaman çıtanın en altındayız

1|0
    0|0
  • sosyal bir insan oldugumu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Bir insanla çok kolay tanışırım, insanlar arasında özgüvenim yüksektir. Fakat insanlarla iletişim kurmayı tercih etmiyorum çünkü insanlardan hoşlanmıyorum.

0|0
    0|0
  • asosyalim ben

1|0
    0|0
  • az da olsa görüştüğün birileri vardır ve sürekli bir aktivitenin içindesindir. süreklidn kastm hergün değil tabii ki.

0|0
    0|0
  • sosyal bir insanım.

0|0
    0|0
  • Asosyalim bugünlerde.

0|0
    0|0
  • Hepsi hallolurda yalnizligi care bulunmuyor

0|0
    0|0
  • evden okula gidiyorum arada kızlarla sinema yapıyoruz yeterince sosyalim bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bence sosyal olmanın temelinde özgüven vardır. eğer kendine güvenirsen kadın erkek ayrımı yapmadan istediğin insanla tanışıp sohbet edebilirsin. birde eve kapanmamak lazım :)

0|1
    0|0
    • Tanışmakta sıkıntı yokta tanıştıklarım ya yapmacık insanlar ya da birden fazla yüzleri var. Egosu yüksek olup da hep ben diyenleri saymıyorum bile.

• işte dostum o insanlarıda senin ayıklaman gerekiyor. yeni insanlarla tanıştıkça her insanın beden dili duruşu ve konuşmasından kişilik analizi yapma yeteneğin gelişiyor.

• Asosyal bir insanım

0|0
    0|0
  • Asosyal bir insanım

0|0
    0|0
  • sosyal demek evden uzak sürekli arkadaş çevresiyle bir şeyler yapan insan demektir. Sinema olur tiyatro futbol yüzme tenis arkadaşlarla toplanıp sohbet etmek.. Ailenle, arkadaşlarınla tatile gitmek.. Turlara katılmak

0|0
    0|0
  • Mecburen sosyal mecburen de asosyaliz zaten ona artık biz karar vermiyoruz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...