Ateistlerin en çok sorduğu sorular nelerdir?

izleyin bakalım. Ama inanmak istemeyenler için tüm gerçeklere perde iner. Bakalım

1|1
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• İnan bir çoğu gerçekten araştırarak, bilgi edinerek varmıyorlar bu sonuca..

Daha ergenlik yaşlarında farklılık yaratarak toplum içerisinde dikkat çekme, yer edinme çabaları sonucu alıyorlar bu kimliği..

Tezleri, eğer var ise araştırmaları, eleştirleri bütünüyle karşı durdukları maneviyatı çökertme maksatlı..

Kimse gerçekten doğru olanı bulma çabası içerisinde değil..

Allahın'ın varlığını inkar edebilmek için ona dair her şeyi çürütebilmek gerekir ki, bunu başarabilen olmadı..

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Soru sormalarındaki amaç öğrenip inanmak değil ki sadece Müslümanlarla münakaşaya girip onları aşağılamak, sinir bozucu ithamlarda bulunmak başka da bı dertleri yok. Hiç betondan yapılmış putlara tapanlarla dalga geçtiklerini gördünüz mü? Ben görmedim. İşler güçleri o yok dedikleri Allah ile dalga geçmek başka da bişey değil

2|0
    0|0
    • Dalga gçeen ile dalga geçilir.

• Hangi biriyle uğraşacaksın hiç değmez sen gereken uyarmayı yaparsın gerisi ona kalmış hesap günü kimse dünyaya geri dönemeyecek. Öldükleri an hatırlayacaktır
      "Bela! Evet sen bizim rabbinizsin" dediği günü ama çok geç olacak.

• saçma soruların saçma cevapları, sürekli denk geliyorum böyle videolara. bir arkadaş "Allahın'ın varlığını inkar edebilmek için ona dair her şeyi çürütebilmek gerekir ki, bunu başarabilen olmadı.." demiş
    1-allahın varlığı inkar edilmiyor allah diye bir varlık yok, ateizmin ne olduğunu iyi öğrenin
    2-ortada çürütecek hiçbir şey yok çünkü bu bir inançtır bilimsel veri değil.

0|0
    0|0
    • videoyu izlemeden saldıran arkadaş haddini bilmelisin.

• perde inmişçesine davranan arıyorsan dön bir kendi tarafına bak. tek kaynak olarak kuranı kabul eden insanlarsınız hadi islamla kısıtlamayalım bunu incil, tevrat, kitabe, şaman vs. olsun. ayrıca bunlar kaynak olarak gösterilemez bile.

• ha ha ha neyin kaynagı?
      sen neyi gösteriyorsun?
      inancsızlıgı mı

• Bilim ile dini öğretmek en iyisi 😃 onlar için 😃

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• allah yoksa dağları kim yarattı :p

0|0
    0|0
Yükleniyor...