Sizce taciz , tecavuz, siddet nasil onlenir?

Sizce taciz , tecavuz, siddet nasil onlenir? Onlemek icin neler yapilmali?

0|1
425

En İyi Erkek Görüşü

• Kana kan hakkı gelmediği sürece engellenemez Çocuğundan, Kadınına bir çok kişi işkenceye, tecavüze ve cinayete maruz kalıyor bunları kınayanlar yetersiz tepki gösterenler bu tür suçları işleyenlerin asılması gerekir, idam edilmesi gerekir dendiğinde ayaklanıyorlar bu kafa yapısı değişmediği sürece Adalet yerini bulmadığı sürece masumlar hem fiilen, hemde ruhen adaleti bulamayacaklar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cezalarla ayrimcilik yaparak degil bunlar daha cok korukler

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• İstediğin kadar cezayı arttır taciz ve tecavüzün önüne geçemezsin, caydırıcı ceza diye bir şey yok. Bu tarz suçları işleyen insanlar zaten psikopatik kişilikte oluyorlar bundan dolayı dürtü kontrol problemi yaşıyorlar aynı zaman da korku duygusu yaşamıyorlar. Bu tarz insanların 15 yaş öncesi teşhis edilebilmesi için insanların bilinçlendirilmesi gerekiyor fakat Türkiye'nin eğitim düzeyi bunun için yeterli değil.

0|0
    0|0
  • Aileler çocuklarını sapık yetiştirmeyecek.

0|1
    0|0
  • kesinlikle öncelikle eğitim, sonra ciddi caydırıcı ceza.
    Ancak daha da önemlisi şu
    tvlerde orada burada her yerde sansürler vs vs uygulandıkça merak artıyor. bu sansür olayı abartılmamalı. sanat da sinema da düzgün işlenmeli. herkes türbanlı olsa daha da artacak taciz. nitekim araştırmaları incelerseniz en çok taciz tecavüz Müslüman olan kapalı türbanlı giyinen ülkelerde.
    bokunu çırkartın demiyorum ama özgür bırakın insanları

0|0
    0|0
  • bak kadin erkegin cinsel ihtiayclarini karsilamadigi icin bunlar oluyor

0|0
    0|0
  • Taciz ve şiddet için şehir meydanına bir yer ayıracaksın ve bu insan taciz veya şiddet yapmıştır diye yazacaksın. Gelen geçen suratına tükürecek. İnsan içine çıkacak yüzü kalmayacak. İfşa edeceksin.
    Tecavüzü ise hadım edeceksin

0|0
    0|0
  • anne-babalar erke çocuklarını potansiyel sapık gibi yetiştirdiği için zor

0|0
    0|0
  • Asacaksin bikacini o zman biter

0|0
    0|0
  • ciddi yaptırımlarla

0|0
    0|0
  • bence göz yaşartıcı sprey olacak bayanda

0|0
    0|0
  • eğitim ve ceza

0|0
    0|0
  • Öncelikle aileler evlatlarına adam akıllı eğitim vermeli..

0|0
    0|0
  • Eğitim ile. Ana, babalar eğitimli olursa ama çocukla olacak iş değil.

0|0
    0|0
  • Her semte genel ev kurulmali :)

0|1
    0|0
  • sadece eğitimle.

0|0
    0|0
  • idam ile önlenir... acil idam cezası istiyoruz yine!!

0|0
    0|0
  • Hadım edicen kadının neresşne vuruyosa orayı yakıcan bak bakim bidaha totosu yiyomu

0|0
    0|0
  • Çok üzücüdürki kıyamete kadar aor bulacağına inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Evrim Geçirmemiş İnsan Kırıntıları Oldukları İçin Önüne Geçemezsiniz.

0|0
    0|0
  • Cukunu kesicen dotune sokacan biticek

0|0
    0|0
  • Açık saçıklık önlenerek kapalı bir bayan gördüğümüzde seks aklımıza gelmiyor

0|0
    0|0
    • www.zaman.com.tr/...tinde-karar-cikti_2085682.html
      bir oku istersen diyeceğim. Ama sen ve senin zihniyetinin okuma yazma bildiğinden beri şüpheliyim ;)

• asıl sen haddini bil mühendis hangi hakla kadınların giymiyle ilgili konuşabilir ve bütün suçu böyle hassas bir konuda onlara atabilir ki

• Ya konuşma mühendisliğin onla ne alakası var okuma bilmiyor demişsin kapak attım dedimya o onun açlığı tesettüre kapansınlar cinsel düşünceler yok olsun sapıklık ayrı bişey

• Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 3

• psikopat_hatun diyorki: suçları ne kadar ağırlaştıırsan ağırlaştır insanlar cinsi sapık olunca hiç bişey değişmz

0|0
    0|0
  • Erkek çocuklarını iyi yetiştiremiyoruz

0|0
    0|0
  • Insanlar insan olmayı ogrendiği zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...