Tek başıma hayata atılmam gerekiyor nasıl olacak?

Arkadaşlar daha önce hiç tek başıma yaşamadım , tek başıma çıkıp gezmedim. Ama şimdi işler değişti başka bir şehire gideceğim ve tek başıma yaşayıp çalışcam nasıl yapcam hiç bilmiyorum içimde inanılmaz heyecan var. Özgüven problemi vardı şimdi dahada arttı. Ne yapmalıyım sizce üstüne git demek dışında.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hepimiz bunları yapıyoruz senin ne eksiğin var. bir ev tut iş kolay. İş kolay... Kredi kartından uzak dur ve ev eşyanı itfaiyeden al...

0|0
    0|0
    • İşim var evde tamam eşyalarda tamam ama ailemden kopmak arkadaşlarımdan çevremden bildiğim şehirden kopmak yıkıcı geliyor. Yeni şehirde kimsem yok birde özgüven sorunu oldugu için etkilendim baya

• Bebek değilsin elin var ayağın var. Ayaklarının üstünde dur artık. Çocuk gb davranma

• Ya nedense utanıyorum tipimden kendimi beğenmiyorum o yüzden oluyor böyle

• Kendinizi okuyun. Bir başına da bir ölçüde yaşanılabileceğini anlayacaksınız.

0|0
    0|0
    • Özgüven sorunu olmasa yaşarımda çok takıntılıyım herşeyi dert ediyorum. Tek başıma çıkıp gezemiyorum

• Özgüven nasıl kazanabilirim burda

• Ben doğuda okuyan bir Batılı olarak burada çoğu defa çevremde insanlar varken bir başınalık nedir bunu yaşıyorum fakat böyleyken çoğalıyorum. Yani özgüven tam olarak çevrenin çokluğu ile alakalı değil. Kendinize güvenin ve neyi niçin istediğinize karar verin. Olumsuz şeyler yaşamamaya çalışmak yerine yaşadığınız olumsuzluklara çözüm üretmeyi öğrenin.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...