haksizliğa uğrayip ta haksizlik yapanlarin i̇si̇mleri̇ni̇ not alan var mi?

Ben bana haksızlık yapan herkesin adını yazıyorum ve liste baya kabarık sonunda ne olcak diye sormayın bu gizli :) var mı sizinde böyle huylarınız? benim gibi bir hata yapanın hatasını asla unutmayan varmı?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Bana iki kisi haklizlik etti biri isee ingilizce hocamdi digeri ortaokul biricik arkadasimdi iftira atti baskada yok unutamam bunuda

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hata yapar herkez önemli olan onu affetmek çünkü bunu yapanda sağlam kişilik olur

0|1
    0|0
    • Affetmek ayda etmiyor hatayı tekrarlarlar

• Yaptığım hataların cezasını çekmeye hazırım onlarda çekecek

• İçini kin, nefret bürümüş yazık acıdım sana bu dediğini sadece zavallılar yapar

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç gerek yok direkt unutuyorum. Beynimin ve kalbimin yükünü birde onlara kin taşıyarak artıramam. Herkes kendine yakışanı yapar kaldıki ben unutsam bile İlahi adalet tecelli edince geçmiş olayı anımsıyorum. Yinede üzülüyorum onlara boş yaşiyolar ayak oyunları ile depar attıklarını zannediyorlar. Yazık..

0|1
    0|0
    • vaybe çok güzel yazmışsın unutmak guzel ama takıntı oluyor bende

• Değmez. Affedip kendinizi özgürleştirin. Yazık ruhunuz kinde tutsak kalmasın.😊

• Okadar kolay değil hiçbir şey maalesef

• Bende unutmam senin gibi yazmıyorum ama bende onların hatasını gördüğüm an yüzlerine vuruyorum

0|1
    0|0
    • yüzlerine vurmak yetmez anlamazlar çoğu yüzsüzdür o yüzden intikam alma yöntemini değiştir bence

• Yoo benim yaptıklarım çok işe yarıyor valla :)

• güzel o zaman yarıyorsa devam et

Erkekler Ne Diyor 3

• Ciddimisin ben de oyleyim ama haksızlık yaptiklari icin degil de sebepsiz yere veya sacma sapan sebeplerle benle ugrasanlardan intikam almak istiyorum ciddi ciddi

0|1
    0|0
  • Ben yazmadan unutmuyorum hacı oyle de kinciyimdir

0|1
    0|0
    • Yazmadan zamanla unutulur yapılan hatayı da not al yapanı da

• Yeri göğü yaratan Rabbim zaten not alıyor sorun yok. Liste Emin Ellerde Elhamdülillah!

0|1
    0|0
Yükleniyor...