Ameliyatlıyım dikişlerim var ama gusül abdesti almam gerekiyor. Nasıl alacağım? Birkaç gün geç alsam Allah affeder mi?

Ameliyatlıyım dikişlerim var ama gusül abdesti almam gerekiyor. Nasıl alacağım? Birkaç gün geç alsam Allah affeder mi?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Olur elbette hic sıkıntı yok keyfi degil bu

0|0
    0|0
    • Geçen iki gün biraz keyfi oldu ama 😔

• Bir hafta böyle. Deneyebilirim teşekkür ederim

• Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 3

• Hastalıktan dolayı bekleyebilirsin. Duş sonrası ameliyatli bölge iltihaplanabilir. Sağlığın için tehlikeli, istemeyerek mi oluştu.

0|0
    0|0
    • Hayır ya ilişkim oldu pazar günü. Zaten o gün yıkanmıştım annem anlardı diye duşa giremedim. İkinci gün dışardaydım eve çok yorgun döndüm sonra da ameliyat oldum

• Evden cikmayacaksan sorun yok. Normal abdest veya teyemmüm abdesti olmaz. Bekleyeceksin. Dikişleri aldırdığın zaman rahatça duş alabilirsin. 3 gündür yikanmiyorum. Fena haldeyim bahanesiyle.

• Bir hafta duracak dikişler

• eğer istem dışı oldu ise mazursun. yoksa onu hesap etmeliydin oraya su değdirmeden yıkan orayıda mest et durum müsaitse

0|0
    0|0
    • Üç gün önce ilişkim oldu ailem şüphelenir diye ilk gün duşa giremedim, ikinci gün hep dışardaydım sonra da ameliyat oldum işte. Oraya su değdirmemem için yıkanmamam gerekiyor. Gövdem çünkü

• Teşekkür ederim

• geçmiş olsun

• affederde ne ara gusül ihtiyacı duydun?

0|0
    0|0
    • 3 gün önce beraberliğim oldu

• Ameliyatı dün oldum. Geçen 2 gün yapabilirdim ama ailem şüphelenir diye yapamadım.

• anladım bişi olmaz yani 2gündür yapmamışsın. bu arada ne ameliyatı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...