Yalnız Kaldım Canım yanıyor. Yardim edin lutfen?

Arkadaşlar bu konuda cok doldum uzunca anlatmak istiyorum. Okur ve yardim ederseniz cok mutlu olurum.

Ben zeki bir kızım derecelerim var. Kendi çapimda da guzelim ve ayri bir havam enerjim var. Bundandir ki cevremdeki insanlarin cogu beni kiskanir. Bunu hissedebiliriyorum yani.
Okulda bir arkadaş grubum vardi. Ve bu kizlari hic sevmiyordum aslinda. Cidden mizah seviyelerimiz farkliydi.1 aydir da dua ediyordum bir sey ciksin da ayri duralim diye. Ve oyle bir sey oldu.
Bu kizlar da az once anlattigim nedenden dolayi beni sevmiyorlardi galiba bilemiyorum. Dun bir kavga ettik. Aslinda cok rahatladim sonunda bitti diye ama yalnis bir bitis oldu. Hepsi benden bin kat dedikoducu olduklari halde bana dedikoducusun falan dediler. Agir konustular. Canim yaniyor simdi yani tek kaldim..
Ayrica soguk bir gorunusum var. Aslinda sicak kanliyimdir ama gorunusum boyle. Bu kizlar yuzunden 2 yildir siniftaki digerleriyle yakinlasamadim. Ne yapacagim?
Bu kizlar disinda arkadas olabilecegim 1 kiz grubu var onlarin arasina nasil girebilirim bilemiyorum da? Yalniz kalmak istemiyorum kizlarin biri bana yalniz kalacaksin dedi sinir oldum
. Lutfen yardim edin yalvaririm

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbirşey yapma sadece bekle biraz zamana bırak herşey düzelir işte o zaman

1|0
    0|0
    • Ben de boyle dusunuyorum ama bu surecte tek kalirsam onlarin dedikleri cikacak gibi olacak derdim o :\

• Ya simdi oluldayim kavga ettigimiz kizlara selam verdim bir tek ikisi vardi sinifta almadilar ve yuzume pis pis bakiyolar mallar cok sinir oldum ya.. Neyse cok sag ol zaten yapacak bir seyim yok ama yardim ettigin icin minnettarim 👏

• Eyvallah :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Burdan arkadas edin.

0|0
    0|0
  • Müdüre soyle

0|0
    0|0
    • Mudure soylemek mi? Yok almiyim. Sonucta beni kotuluyolar butun okulun ogrenmesini istemem..

• Zekisin sen bize ihtiyacin yoktur

0|0
    0|0
    • Ya iste o is oyle olmuyo ne yazik ki.. Yani aslinda oluyo ama tek kalmak istemiyorum ki :/

• K. b ama senin gibi havalı kizlari hic sevmem

0|1
    0|0
    • Bak iste herkes basta boyle dusunuyor senin gibi oysaki cidden cok sicak kanliyim butun arkadaslarimi guldururum dostlarim beni severler. Hayatta hep yanlis anlasiliyorum..

• Istersen gizliden cikayim 😊 o zaman bulmuş olursun 😊😊

• Evet şimdi bulabilirsin beni artik 😊😊

Kızlar Ne Diyor 1

• Hatice

0|0
    0|0
    • Hatice kim canim ben degilim. Ama benzettiysen demek ki benim durumumu yasayan kisiler var sevindim yalniz degilim :D

• Oy sen olmeyesin cadi

Yükleniyor...