SİZ OLSANIZ NE YAPARDINIZ?

Satış danışmanlıgı yapıyorum ve sizden bir taktik istiyorum :) bir bayan müşteri geldi ondan nasıl numaranısı isterdiniz siz olsanız :) özellikle bayanlar taktik verin :))

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Dilerseniz numaranızı verin biz sizle iletişime geçelim diyorum, bir meslek danışmanı olarak.

0|1
    0|0
    • cok kurumsal oluyor böyle karşındakinin niyetini sana karşı tam cözemiyorsun vericegi tepkiyle

• aslında bir yandan haklısın böyle diyerek onun bilinc altını cözebilirim hafif tebessüm ederim bunu derken oda gülerse numarayı vericektir hemde bilinc altında benden hoşlanıp hoşlanmadıgını anlarım :D teşekkür ederim düşüncemi geliştirmeme yardımcı oldugun icin :)

• Rica ederim, numarayı aldıktan sonra gerisi kolay. ;)

• Ben olsam işime bakardim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu bedenden elimizde Şu an yok, isterseniz numaranızı verin, stoklara girdiği zaman haber vereyim.

0|1
    0|0
    • o taktigi cok yaptım :D harbiden de oluyor bide bizim yer kurumsal bir yer baya büyük bende bütün katlara bakabiliyorum elimi kolumu sallaya sallaya geziyorum magazada paso işim satışa yönelik müşterilerle konuşmak sabahtan akşama kadar cok kişiyle konuşuyorum kız erkek :D bazen diyorum herhangi bir indirim olunca ben size haber veririm falan :D

• hayatım boyunca sevgisiz büyüdüm sevilmeyi cok istiyorum şimdi diceksin ki hic olmadımı kız arkadaşın valla benim kadar kız arkadaşı olan varsa ona plaket vericem o derece şanslıyım ama bakıyorum hep laylaylom kafası inanabiliyormusun kız her şeye gülüyor konuşurken gülme diyorum bu ne cıvıklık kendine gel falan kız aynen böyle diyor bu devirde gülüp geciceksin al işte gelde böyle kızlarla ciddi düşün mesaj atmayı hemen kesiyorum cevap veresim gelmiyor bu seferde egoist kendini begenmiş olan ben oluyorum. . . aslında hani filmlerde olur sabah birlikte uyanırsın akşam birlikte yatarsın birlikte yemekler yaparsın falan öyle birşey istiyorum o kızı bulayım bırak aldatmayı ona ömrümü vericem de yok işte henüz :/ duygusala bagladım gene

• La gardaş boşver, aldanma kimsenin mahsun yüzüne. Seni seviyorum der, inanırsın sen de, ne istese yaparsın, herşeyini kabullenirsin, kalkıp ne düşünür biliyor musun? Hiç güven vermiyor, beni koruyamıyor, hiç kıskanmıyor, yatakta güçlü değil, doyuramıyor, hergün çiçek getirmiyor der. Yani bunların hepsini demese de istisnasız birini söyler. Yani mutlu edemezsin hiçbir zaman. Ölene kadar çekeceğin sıkıntı da sana kar kalır. O yüzden sana tavsiyem eğer inancın varsa dini nikahlı bir karın olsun, yoksa önüne geleni vur kır parçala. Amacın cinsel ihtiyacını karşılamak olsun. Onun dışında bir şey beklersen hep pişman, mutsuz, huzursuz olursun.

Yükleniyor...