2000 e girerken-milenyumu hatırlıyomusunuz (yaşı büyük olanlar) ?

dün gibi aklımda milenyum milenyum denip duruyodu 1999 dan 2000 e giricez 1 asrın bittiğini gören şanslı insanlarız aslında peki o seneye nası girdiğinizi hatırlıyomusunuz mesela ben mesela ben o sene her sene 12 de yeni seneye girerken kırdığım bardak yerine taşdelen şişesi kırmıştım ne patlamıştı e birazda ergenlik ey gidi günler kaç kişi hatırlıyo benim gibi (zor bir soru 16 sene geçti zaman su gibi geçiyo)

Güncellemeler:
eski günler hakkaten güzeldi be özellikle 90 sonları 2000 başları askere 2005 senesinde gittim bu askerlik bitmez dedim şimdi bakıyorumda bitmişde üstüne 10 sene geçmiş acımasız zaman :(

0|2
4|6

En İyi Kız Görüşü

• zaman su gibi geçiyor gerçekten de...
    hatırımda yok pek ama büyük olaydı bu 2000li yıllara girişimiz ondan daha bir coşkulu olduğunu hatırlıyorum sanki. eskiler ne güzel günlerdi.

1|1
    0|0
    • Cok ozluyom eski gunleri be ,(

• :) ben de aynısını daha genç yaşlar için diyorum yine de sağol. emin ol bir başkası da senin yaşında olmak için aynısını diyordur bu da sana teselli olsun :) iyi geceler dilerim hayat herşeye rağmen yaşamaya değer bunu unutmamamız gerek :)

• teşekkür ederim sizede iyigeceler söz bir daha böyle zaman konuları açmam ama :)

En İyi Erkek Görüşü

• aga herşey bambaşka olacak dedilerdi orta okuldaydm o zaman.. uzay çağı muzay çağı, gen haritası neler neler dediler... ulan bir girdik milenyuma dünün aynısı.. yıllar geçti... ulan geçen yılların aynısı... günümüze baktığımzda tek gelişen şey iletişim gibi milenyumda... onuda flört etmede kullanıyoz flört etmiyosak iş mailleir yani kapitalizm için gene... anlamadım ben bu işi ne biçim bu milenyum.

0|1
    0|0
    • aynn o zaman modemli pcler yoktu süperonline ve ekolay kullanırdık 56k modem zır zır öterdi bağlanırken :D telefon olarakta nokia 3510 :)

• 1 mesaj atardık 2 kontör giderdi bir arardık 1 dakikası 4 kontör :D 100 kontör alırdık bir varmış bir yokumş :D

• 2000 ortalarında Allahtan msn yaygınlaştıda iletişim sorununu aştık bir parça...

Kızlar Ne Diyor 3

• Valla çok hatırlamıyorum da bu kadar milenyum deyip deyip de ee noldu şimdi hissini hatırlıyorum yeni yıla girince de :D Beklentim çok yükselmiş demek ki

0|1
    0|0
    • e normaldir yaş 9 :D

• Yoo bence yaşla alakalı değil şimdi olsa yine öyle hissedebilirim kii yılbaşının pek de bir anlamı kalmadı bende açıkçası. Bir işte geçen yılbaşı eşimle evli bir çift arkadaşımızın evinde kalmıştık güzeldi. Genelde pek bir aman yılbaşı havası olmuyor artık bende

• Hatirliyorum tabikide 10 yasinsaydim milenyumda 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Koltuktan düşmüştüm ve küçüktüm o zamanlar zırlayıp durmuştum hatta dedem fotoğraf çekmiş

1|1
    0|0
    • 2 yaşını hatırlıyosan gerçekten sende fena bir hafıza var Iq seviyeside tavan :) tbrk ederim panpa

• geçmiş olsun :(

• Sağol 😊

Erkekler Ne Diyor 5

• 4 rakam değişecek diye çok yaygara koptu.. Yok kıyamet yok bilgisayar virüsleri.. öyle işte. 15 yaşondaydım, ertesi gün antremanım vardı. Uyudum 1e doğru.

0|1
    0|0
  • 1 sene boyunca geçirdiler milenyuma gireceğiz diye. 1 ocağa bir uyandık herşey aynı.

1|1
    0|0
  • bilgisayarlar çökecek diyorlardı.. bizim 23-00 halı saha maçımız vardı maçtan çıktık eve geçtik bilgisayarı açtık aaa bir halt olmamış..

0|1
    0|0
    • tarih karmaşasından dolayı diyolardı zorluk çeken küçük şirketler oldu ama büyük şirketler önlemini almıştı

• O zamanlar yaş 14tü be senin.
    2002 dünya kupası felan.
    Daha o zamanlar 31 çekmeyi bilmiyodum beeeeaaa.

0|1
    0|0
  • Dün gibi hatırlıyorum ilk okul 5 e gidiyordum bayramlar gibi eski yilbaslari da kalmadı artık :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...