Çok mu zor ölümü sevmek sizce?

Az önce bir rüya gördüm. Tanıdığım biri son nefesini veriyordu. İnsanlar beni suçluyordu. Kişi son nefesini verirken ellerini çapraz yapıp sağa sola hareket ettiriyordu. Ona kardeşimle birlikte şehadet parmağını göstermesini söyledim ve ben onun yerine şehadet getiriyordum. Az önce uyandım ve hakikaten Rabbim bütün ölmüşlerimize rahmeti ile muamele etsin diye dua etmemiz gerektiğini hatırlarken bunu da paylaşmak istedim. İnşallah severek ölenlerden oluruz. Selametle.

0|1
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Tüm kalbimle amin ne güzel duan var saol yüregine sağlık şaşırdım bir kızdan böylesine güzel duygu çıksın

0|0
    0|0
    • Şaşırmayın. Her kız, her erkek aynı değil. Dünyanın bir yerlerinde hepimiz için dua edecek kadar geniş yürekli insanlar var.

• Zor olduğunu biliyorum. Hem de bu zorluğu hayatınızın çoğu anında çektiğinizi de. Ama ona değecek biri hak eden olur inşallah. Hayat... Ne vakitte, neyi önümüze nimet diye sunar ve biz o nimeti nasıl değerlendiririz? Tartışılır.

• TSK ler Eig için

Erkekler Ne Diyor 4

• Allah (c. c) razı olsun. Rabbim ölmüşlerimize rahmet etsin kalanlara iman selameti ve iman ile çene kapamayı nasip etsin.

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum ama sevmiyor sanırım beni hala almadı.

0|0
    0|0
  • Kafa gitmiş yazık.

0|0
    0|0
  • Amin İnşALLAH... Rabbim senden razı olsun kardeşim. Amin İnşALLAH

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...