Son 5-6 yılda çıkmış en iyi "Türk yapımı" filmler hangileri?

Adından söz ettiren mutlaka izlenmesi gerek denilen türk yapımı filmleri soruyorum
(Ör: Hükümet Kadın mesela aklıma gelen güzel bir film)

Son 5 yıl dedim ama daha eski de olur, çok eski olmasın Yeşilçam falan istemiyorum.

Dram olur komedi olur her türde olabilir, sadece korku filmi olmasın ama, önerilerinizi bekliyorum...

Güncellemeler:
güncel
...

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• İtirazım var filmi gayet başarılı ve kaliteli bir film normalde türk filmlerini pek sevmem ama bu filmi beğenmiştim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• komedide düğün dernek serisi
    dramda Mucize

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim :)

• olurda yeşilçam izlemek istersen ve olurda dram seversen mutlaka ama mutlaka Dönüş filmini izlemeni tavsiye ederim tatlım

• teşekkür ederim aklimda olacak. daha dogrusu buradaki önerileri not edip indirmeyi dusunuyorum netten tesekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 8

• mandira filozofu recep ivedik/thread

1|0
    0|0
  • Beyaz melek

1|0
    0|0
    • oo bunu izlemiştim evet çok üzücü ama tekrar izleyebilirim güzel bir filmdi ve malesef türkiye gerçeklerine ışık tutuyor gerçekten de :( teşekkürler tekrardan

• valla Şu an baya ilgimi çekti söylemesen bilmeyecektim. teşekkür ederim izleyeceğim kesinlikle. bakalım iki filmin yorumu ve anlattıkları nasıl olmuş nelere değinmişler gerçekten merak ettim.

• rica ederim

• nerede o eski filmler +18 olmadan güldürebilen, sıçıp sıvamadan ağlatabilen

1|1
    0|0
    • şimdi de yok mu öyle filmler yani vardır genelleme yapmayalım. aslında bazen de türkiyenin gerçekleri diyorum yani artık millet eskisi kadar tutucu değil ve tek güldükleri de bazen cinsellikle ilgili şakalar oluyor...

• bu iki filmde haklısın ne diyebilirim ki, yine de gerisi için genelleme yapmak istemem şahsen..

• ben yaparım kızım yıllardır adam gibi film çıkaramıyorlar sadece şunu söyleyim iftarlık gazoz %80 yaklaştı film olmanın anlamına

• Mucize yi tek geçerim

1|0
    0|0
  • gora

1|0
    0|0
    • teşekkürler ama türkiyenin gerçeklerini de gözler önüne seren birkaç eser istiyorum esasen. yine de sağol bunu izlemiştim ama olsun :)

• "Abluka" kesinlikle en iyilerinden birisi.

1|0
    0|0
  • sağ salim başarılı komedi dalında

1|0
    0|0
  • recep ivedik:ASD

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bana masal anlatma güzeldi ama en iyiyi so mu tartışılır.

1|0
    0|0
    • teşekkürler olsun ben türk filmleri izlemeye merak sardim bu ara ondan sorun degil güzel olması yeterli benim için

• Cem Yılmaz Ali Baba ve Yedi Cüceler

1|0
    0|0
Yükleniyor...