Nasıl kötü olabilirim?

Ya ben nasıl kötü olurum, insanlardn nasıl nefret edip onları kullanabilrim? Kin tutabilrim? Biri bana kötülük yapmayı ve kötü olmayı öğretsin. Anladım ki bu dünyada iyilere yer yokmuş.

0|0
9|19

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle olmamanı tavsiye ederim çünkü geri dönüşü çok zordur ve bir zaman sonra zevk almaya başlarsın. İlla olacağım dersen affetmek kelimesinin manasını unut. İçinde bulunduğun her durumu düşün ve istediğin gibi olmayan kısımların yüzünden insanları suçla. Unutma bu dünyada en değerli şey kendinsin. Bu laf senin için bir motto olmalı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• alistiracaksin kendine o yolu butun gucunle takip edecek ve yavas yavas normal olmaya basliyacak bir sure sonra karakter transformation olacaktir

0|0
    0|0
  • çok kolay bul zengin birini parasını kullan kendinide kullandırt kötü olursun öyle herkes zaten kendisi iyidirde karşı taraf kötüdür dimi ama ben iyi bir insan değilim :)

0|0
    0|0
  • Sana yapılanı yedirebiliyorsan aptalsındır harekete geçmek istiyorsan karşı tarafada aynı şekilde davranmayı dene👳

0|0
    0|0
  • öğrenirsen banada öğret

0|0
    0|0
  • bunu anladıysan ne mutlu ama kötü olayım derken hak etmeyen birini sakın üzme

0|0
    0|0
  • Değişemezsin... Bırak kal öyle sadece kötüler yok bu dünyada

0|0
    0|0
  • yarin gel ilk derslerimize basliyalim

0|0
    0|0
  • Şeytanla tanışmalısın!

0|0
    0|0
  • sana çok şey katacammmm

0|0
    0|0
  • Öncelikle hiç bişey sihinde olmucak.

0|0
    0|0
  • Helal çok doğru tespit

0|0
    0|0
  • Seninle cehennemde yanmak istemiyorum yani ZALİM olmak istemiyorum.

0|0
    0|0
  • benim üzerimde dene

0|0
    0|0
  • Doğru yolundan git eğri belasını bulur

0|0
    0|0
  • benim gibi kötü şeyler yaşaman lazım.

0|0
    0|0
  • aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum kötü olmayı beceremedim

0|0
    0|0
  • Burcunu desgistirebilirmisin>? balikmisin? oglak mi bilemedim ama akrep veya ikizler olmadigin belli

0|0
    0|0
  • Buraya gel küçük şeytancık çok hadi seninle cehennemin alevlerini insanlığın üzerine salalım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• burda bizlere yer yok ama ahirette yer var canım asıl yerde ;)

0|0
    0|0
  • Yaw he he

0|0
    0|0
  • Boşver sen iyilerden ol. Bende kötu olamiyorum ama napicaksin kazanan sen olursun belki bu Dunyada degil ama obur dunyada elbet bunun mukafatını alirsin. 👍✋

0|0
    0|0
  • Yaptigin şeylerin tersini yaparak

0|0
    0|0
  • Karakter meselesi olamazsın.

0|0
    0|0
  • Kötü olmak için çabalama, nasıl daha iyi bir insan olabilirim diye düşün. İnadına iyi ol!

0|0
    0|0
  • Aslında herşey yanlızlık la başlar daha sonra şüphe dutmaya başlarsım herşeye karşı sonra zaten kendinden korkarsın

0|0
    0|0
  • İçten gelen bir şey o sonradan olmaz

0|0
    0|0
  • Iyilere değil safozlara yer yok. Yoksa iyilik daima kazanır. Kendi safozluğunuzla iyilik kelimesini kirletmeyin çok rica ediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...