İyi insanlar neden yok ve neden herkes birilerinden bir şey bekliyor?

İyi insanlar neden yok ve neden herkes birilerinden bir şey bekliyor? Herkes çıkarcı olmuş bir şeylerin peşinde..

0|1
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Niye biliyo musun iyiler iyiliklerinin karsiligini kötüluk olarak gördugu icin onlarda kotu olmayi tercih ediyolar bu devirde iyilik yaramiyo kimseye hiç kimseye hemde kazığı yiyosun illa

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bekleyen bekLesin hocam karşılık bekleyenden iyilik istemem kimseden kar karşılıkda beklemiyorum içten gelerek bir şeyleri menfaat ilişkisi olmadan yapmayı bilen insanlar ararim yoksa uğraşmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çünkü insanlara inanç ve ahlak aşılanmıyor öğretilmiyor. Gün geçtikçe daha da kötüye gidiyor herşey. Ahlaksız bir nesilden iyilik beklenir mi? Karşılıksız saflık beklenir mi?

0|0
    0|0
  • Öyle.

0|0
    0|0
  • iyi insanlar var aslında. bakmakla görmek arasındaki o ince çizgiyi ayırt edebilirsek anlıcaz. evet bende anlamıyorum neden herkes birbirinden bişey bekliyo. önce o arasın önce o yapsın.. kaç günlük dünyada yaşıyoruzda bunların hesabını yapıyoruz ki?

0|0
    0|0
  • Alem döt olmuş

0|0
    0|0
  • İyi insanım da niyetimi parampırççik (bu kelimeye mahkumum kusura bakmayın) olmasın diye ifşa etmiyorum :)

0|0
    0|0
  • ben iyiyim ama zarar görüyorum bu sebeple uzak durmayı seçtim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İnsanların doğasında var sanırım

0|0
    0|0
  • Herkes burda bir amaç için var

0|0
    0|0