Kızına havladı diye köpeği tekmelemeye çalışan bir şahısla tartıştım bugün. Kavgadan döndük. Hangimiz haklıyız?

Kalabalık bir üniversite hastanesinin girişindeydik bugün. Orda yaşça büyük birden fazla köpek takılır. İnsanlara zararları yoktur hiç. Sadece öyle yatar, yemeklerini yerler vs. Küçük bir kız bir tanesini sevmek istedi ama köpek ona havladı nedense. Sevmeye çalışırken kızı da gördüm, ters bir şey yapmadı ama korktu. Sonra babası geldi ayağını kaldırdı köpek daha sert havlamaya başladı, ısıracaktı zaten ama o tekme atmaya çalıştığı anı görünce kan beynime sıçradı. Haliyle üstüne yürüdüm adamın. Benim kızıma havlayamaz, kızımda hayvan sevgisi var gibi bir cümle kurdu. Kızında olan hayvan sevgisinin birazda kendisinde olması gerektiğini, köpeğin doğasında havlamak olduğunu söyledim ama gittikçe kabalaşmaya başladı. Karışma len kısmına kadar gitti cümleler. Ayırdılar bizi çevredekiler. Sonra köpeği kendim sevdim hiç sesi çıkmadı. Hangimiz haklıyız bu konumda bilemedim?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sonuçta o babanın yerinde değilsin evladı için bırak bir tane köpeği herkesi harcar.

0|0
    0|0
    • Köpek sadece havladı yalnız.

• Hayvanlara acırım severim. Ama bu anlattığın durum benim başıma da geldi. Bir şey yapmadım ama köpeği öldürmek geldi içimden. Yani insanın evladı olunca çok hassas davranabiliyor. Sen hiç civcivi olan bir tavuğun köpeğe nasıl saldırdığını gördün mü? Ben çok gördüm. Gerçekten içgüdülerden kaynaklanan bir durum heralde. Bana havlasa tınlamam bile.

• Bilemiyorum

En İyi Kız Görüşü

• Seviyorum benimde vardı ama başıboş sokak köpeklerine karşıyım

0|0
    0|0
    • Onları da sahiplenen olsa başıboş olamazlar

Erkekler Ne Diyor 4

• Haklı haksızı bir yana bıraktım kıza üzüldüm. 2 ayrı travma yaşamış. Bir köpeğin tepkisi nedeniyle, bir de tartışma ortamından dolayı.

0|0
    0|0
  • sen haklisin o adami guzelce dovmek lazim

0|0
    0|0
  • Kopekler hissiyatlidir kimin ne tavir verecegini bilir... egerki icten degilde yapmacik yaklastiysa kopege ve korkak kararsiz yaklastiysa bu tepkili olur... kopekte sorun yok da kizin babasi cakal onu bilmistir kopek

0|0
    0|0
    • Keşke parçalasaydı şerefsizi

• Sabah otobusten bende bir kizin kopeklerle ilgilendigini onlari nasil sevdigini gordum kopekler etrafinda pervane onu korkuyorlardi kiz oyle guvende idi ki korumalr sarmisti cok hosuma gitti

• Evet harika bir duygu

• Her iki tarafta haklı bence

0|0
    0|0
    • Köpek sadece havladı. İnsan mı bu konuşsun? Havlayacak tabiki

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...