Kadına şiddete bende karşıyım ama öyle bir şey oldu ki.. şiddete başvurmak zorunda kaldım.. sizce haksız mıyım?

Yatağımın altına sakladığım annemin gençlik resmi vardır.. anneme olan sevgimden saklarım o resmi bakarım ve vaktinde ne dinçmiş derim.. bu resmi bulup bana sinirle bir hışım yanıma gelip kim bu kız dedi.. tam hayatım durum bildiğin gibi değil diyemeden bu şırpıntının kim olduğunu söyleyeceksin yoksa başka aşığınmı var ikimizi aynı andamı idare ediyorsun deyince kendimi tutamadım iki kaşının ortasına öyle bir tokat geçirdim ki.. annem ulan annem diye bağırdım.. o çok pişman oldu ama daha kibar uyarabilirdin dedi ve bana kızdı beni terketti gitti.. şimdi benmi suçlumuyum? o kdr sinir etti ki mecbur kaldım, gözüm döndü..

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Ya o kız Annenin gençlik fotoğrafıyla şu an o yaşta olan birinin giyim tarzını ve fotoğraf kalitesini karşılaştırıp anlayamayacak kadar aptaldı ya da sen bizi tiye alıyosun. Bir kere anne fotoğrafı yatağın altında değil başucunda olur. Bari kurgularken biraz düşünün yalanınızı. Hayal ettiğin tokadı bir gün yersin bu gidişle

0|0
    0|0
    • normelde dolaptaydı orasına takılma fotoya bakarken aniden çağrılınca oraya koyup gittim.. sonrada o buldu.. çok modern bir giyim tarzı var benim annem alman ya.. kurgu yok..

• En azından pişman olmuşsun. Takdir ettim seni.

• evet oldum.. bir insan kimseye şiddet uygulamamlı.. eğer bir şiddet uygulanacaksa bu spor amaçlı ringlerde olmalı.. sonra kim kazanırsa kazansın öpüşülüp barışılmalı..

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• aslında şiddeti en ağır dille eleştiririm ama konu anneler olunca göz birşey görmez bunu kendimden biliyorum anneme laf söyliyen kim olursa olsun mahfederim onu

0|0
    0|0
    • bendensin. gerçi laf söylenmekten ziyade hatalı anlama söz konusu..

Erkekler Ne Diyor 3

• Şiddetten ziyade iki kaşının ortasına tokat atmana takıldım ben. Frodo musun mübarek?

haşırt.

1|0
    0|0
    • yukarıdan aşşa doğru atınca öyle denk geldi..

• Kibarda olabilirdin kız nerden bilsin? Kadına şiddetinin kabul edileceği durumlar olabilir ama senin durum kabul edilebilir değil. Kadın senin annene terbiyesizlik yapsaydı hak verebilirdim.

0|0
    0|0
    • kadına şiddet yaptığıma şu an ben bile inanamıyorum.. ama usta geçicide olsa çok kızdım..

• o haksız tabi de seni kıskanmış sevdiğinden öyle boşver gitsin ama sende de suç var tabi

0|0
    0|0
    • biliyorum ama öfke çok ani geldi.. nasıl yaptım bende bilemedim..

• Ben de çok sinirlenirdim anneme küfretse ama siniri kontrol etmek lazım tabi

• özür falan diledim ama çok soğuk şekilde kabul etti.. sanki etmemiş gibi.. illa aramız bozuldu yani.. yapmamak lazım aslında..

Yükleniyor...