Hayatınızda bir arkadaşınız sizi dövdü mü siz ne yaptınız?

arkadaşlar bir kız beni herkesin içinde dövdü çok üzgünüm hala ve okulda ezik diye adım çıktı lise sondayım ama hiçkimse olgunlaşmamış o kızlarla aynı sınıftayım sizce onlarla konuşmalımıyım ya da onlara ses çıkarmalımıyım hep eziliyorum ama sesimi çıkarmayada korkuyorum

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Pardon yaş 25-29 ve hala Lise?

0|0
    0|0
    • ya yaşı ayarlamayı unutmuşum sen soruya bak

En İyi Kız Görüşü

• ilkokulda tokat yemiştim. ortaokulda erkeklere varana kadar dövüyordum. annem hergün okuldaydı en sonunda kadın dayanamadı müdüre dedi ki " erkek değiller mi onlarda onu dövsün" . eğer korkuyorsan idareye şikayet et canım .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kuzenım dovmustu karsılık vermemıstım kanks

0|0
    0|0
  • bana sataşanı döverdim ben.

0|0
    0|0
  • Ezilmeye izin verirsen hep devam eder tek sınıf ortamında her yerde

0|0
    0|0
    • ne yapmalıyım o zaman

• evet

• İlk önce hayır demekle başlıcaksın ama kendinden soğutmayacak şekilde milleti ve az kültürlü

• Dayak yediğini gördükçe ezerler insanlar böyle. Ağır ol duruşun olsun ezdirme kendini dayak da yeme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• korkma ya ne korkacaksin gereken yerde sesimi çıkar elbet ama gereksiz ufak sataşmalara laf sokmalara sesini çıkarma muhatap olma. ezik oldugunuda düsünme o gerizekalilar ne hakla böyle bişey yapar şikayet falan etseydin keşke ama artik gecmis bitmiş zaten lise sondaymışsin ne güzel kurtuluyosun ışte az daha sabret :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...