Kapat

Hayatınızda bir arkadaşınız sizi dövdü mü siz ne yaptınız?

arkadaşlar bir kız beni herkesin içinde dövdü çok üzgünüm hala ve okulda ezik diye adım çıktı lise sondayım ama hiçkimse olgunlaşmamış o kızlarla aynı sınıftayım sizce onlarla konuşmalımıyım ya da onlara ses çıkarmalımıyım hep eziliyorum ama sesimi çıkarmayada korkuyorum

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Pardon yaş 25-29 ve hala Lise?

0|0
    0|0
    • ya yaşı ayarlamayı unutmuşum sen soruya bak

En İyi Kız Görüşü

• ilkokulda tokat yemiştim. ortaokulda erkeklere varana kadar dövüyordum. annem hergün okuldaydı en sonunda kadın dayanamadı müdüre dedi ki " erkek değiller mi onlarda onu dövsün" . eğer korkuyorsan idareye şikayet et canım .

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• kuzenım dovmustu karsılık vermemıstım kanks

0|0
    0|0
  • bana sataşanı döverdim ben.

0|0
    0|0
  • Ezilmeye izin verirsen hep devam eder tek sınıf ortamında her yerde

0|0
    0|0
    • ne yapmalıyım o zaman

• evet

• İlk önce hayır demekle başlıcaksın ama kendinden soğutmayacak şekilde milleti ve az kültürlü

• Dayak yediğini gördükçe ezerler insanlar böyle. Ağır ol duruşun olsun ezdirme kendini dayak da yeme.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• korkma ya ne korkacaksin gereken yerde sesimi çıkar elbet ama gereksiz ufak sataşmalara laf sokmalara sesini çıkarma muhatap olma. ezik oldugunuda düsünme o gerizekalilar ne hakla böyle bişey yapar şikayet falan etseydin keşke ama artik gecmis bitmiş zaten lise sondaymışsin ne güzel kurtuluyosun ışte az daha sabret :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...