En Çok Görmek İstedikleriniz?

Sitede en çok hangi kategorilerde soru görmek istiyosunuz, en çok görmek istemediğiniz kategoriler hangisi?

Ben sosyal ve kültürel içerikli soruları daha fazla görmek isterdim.

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

• ben hep bilgiye yönelik sorular bekliyorum burda ne bilim biri gelsin bilimle ilgili bir şey sorsun biri gelsin ışınlanma ile ilgili bilgilendirsin , öyle sorularla hiç karşılaşmadım nedense , kendimde bilmediğim den merak ediyorum araştırmayı da düşünüyorum orası ama burda okumuş olsam bu tarz şeyleri ilgimi çekerdi hoşuma giderdi. tabi herkes aşkla ayrılık gibi büyük dertlerle uğraşınca kimse farklı şeylerin öğrenmenin güzel olduğunu göremiyor.

1|0
    0|0
    • Bir bayan arkadaş almanya da yaşıyomuş, almanya ile ilgili soruları merakları olan varsa sorabilir, cevaplim demişti. Çok güzel bir soruydu, en azından kültürel bir içeriği vardı. Ama baktım soruya fazla rağbet olmamış. Maalesef dediğin gibi olmuyor.

• aynen öyle sorular bile sorulsa razıyım , bu tarz konular açılmalı , aşk , flört , ayrılık gibi konuları zaten direk engelledim.

Erkekler Ne Diyor 14

• Nasılım , cinsel sağlık, cinsel konu soruları, bir de ondan ayrıldım Şu an ölüyooom diye böğürtülü soruları seviyoooom.

1|0
    0|0
  • onun için sosyal ve kültürel sorulara çok cevap veriliyor :) kimse o kategorilere cevp vermiyor

1|0
    0|0
  • Evren, insan bilimi, gelecekle alakalı tahminler vs diye uzar bu liste

#YüreğiSızlayanAdam

1|0
    0|0
  • Nasılim kategorisini görmek istemedigim için engelledim , en çok spor ve gündem soruları gormek isterim

0|0
    0|0
  • seni görmek

1|0
    0|0
  • +18 soru bölümü açılsın herkes özgür olarak o bölümde herşey yazabilsin istiyorum
    2 cinsel soru sordum anında silindi o kadar da aşırı değildi sorum

1|0
    0|0
  • Sinema dizi

1|0
    0|0
  • aynen ben de

1|0
    0|0
  • Sosyal ilişkiler

1|0
    0|0
  • Görmek istediğim bir kategori yok

1|0
    0|0
  • cinsel içerigi kaldırılsın suyunu çkardılar :D

1|0
    0|0
  • Ne olursa gormek isterim 😆

1|0
    0|0
  • Şu cinsellikle ilgili saçmalik kalksin baska birsey istemiyorum

1|0
    0|0
    • Aslında cinsellik saçma değil de, cinsellik adı altında sorulan sorular çok abes ve alakasız.

• Bakın hanfendi cinselliğin çözümü bu site degil burdaki insanların çoğu çocuk veya sapık

• Ve siyasi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...