HER IRKIN, KENDİ DİNLERİ MANTIKLI GELİR?

Küçüklüğümden beri, dinlere şüphecilik gözüyle baktım. Çevreme baktığımda, çoğunluğu müslüman. Peki sizi hristiyan olmaktan yahut deist olmaktan alıkoyan ne? Başka bir ülkede doğup, büyüsek müslüman olur muydunuz?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Dinler halkları bir arada tutmak için kullanılan uyuşturuculardır toplumumuzda fakirlere sürekli halinize sükredin söyleniyor veya bu dünyada yaşadıklarımızın mükafaatını öteki dünyada alacağımız peki çocugu ölen bir adamın öteki dünyada yatı katı olunca ne kadar sevinebilir insanlar öteki dünyada kralsın mantığıyla köleleştirmekten baska bir işe yaramaz dinler

0|1
    0|0
    • Ateist'sin yani seni çılgın :D

• hayatı boyunca fakir olmuş cok insan var veya orta gelirli olarak kalmıs aslında kimse ektiğini çogu zaman bicemeden ölüyor ben gönderilen kitapların bu kitaplar olmadığını söylüyorum sadece asıl gönderilen dinler sürekli değistirildigini savunuyorum asıl dinde bize ulaşamadı

• Görüşlerin yeni sorular doğuruyor. Herkez kendi bildigi doğrularla yaşasın. Laflaşmak stersen özelden mesaj at :P

En İyi Erkek Görüşü

• eror verdim şu an ya :/

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Haklisin amerikalı olsak hristiyan İsrailli olsak yahudi hindistan li olsak hindu olacaktık büyük ihtimalle

0|2
    0|0
  • büyük bilinmezlik dostum.

0|0
    0|0
  • Inşallah doğru yola bekleriz...

0|0
    0|0
  • Ayni dusunuom senle

0|1
    0|0
Yükleniyor...