Bana kendini Fırat Çakıroğlunun fotoğraflarıyla tanıtan sanal arkadaşın psikolojisi bozulmuş?

Sanaldan biriyle telefondan ciddi görüşüyoduk. Fotoğraf falan attı meğer ülkücü şehit Fırat Çakiroglununmus fotograflar bir arkadasimin gel fotograflari aratalim demesiyle anladım. Onu öğrendigim an basimdan kaynar sular dokuldu neyse iste ben buna ragmen çok yalvardigi icin bu kisiyle konusmaya devam ettim ama surekli benden helallik istiyo ve o ölen kisidende cok helallik almak istiyormus bunu diyip duruyor rüyalarına girmiş bir kaç defada cok dusunmus bunu. Bu durumda ben ne yapmalıyım o ne yapmalı Şu an insanlıgımdan dolayı konusuyorum hala o kisiyle.

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kız tavlamak için boyle şeyler yapmak alçakça

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnternet üzerinde yapılan konuşmalara maalesef sağlıklı değil. Ben zamanında çok yaptım nasıl olduğunu çok iyi bilirim ancak kimseye hemen güvenipte telefon numaranızı vs vermeyin. Bunu unutun öncelikle.
    İnsanlığa gelince psikolojisi bozuksa senin burdan yapabileceğin bir şey yok. Bugün onu yapan başka gün bir sürü şey yapar. Sana daha fazla sarmadan önce konuşmayı bırak ve mümkün olduğunca tanımadığınız insanlarla görüşmeyin, konuşmayın.
    İnsanlık falan değil başına bela alırsan ilerde ne demek istediğimi anlarsın bu sebeple önce kendini koru.
    Karşına çıkan biri olsaydı yani direk gördüğün çevrenden o zaman yapardın insanlığını ama şu şartlar altında uzak dur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bana atsana o kişiyi.

0|0
    0|0
  • Konuşma bence.

0|0
    0|0
  • ismini versene

0|0
    0|0
  • Sen o arkadasin numarasini bana versene bir. Bu nasil adiliktir ya. Sehit ulan Firat Sehit.

0|0
    0|0
  • Adilik haysiyetsizlik şerefsizlik yapan biri mi

0|0
    0|0
  • fırata saygımız var ama cocuk güzel kardeşim kardeşim. terket

0|0
    0|0
  • Ayrılgel Durman Hata 1. Olduysa 2. de Olur :)

0|0
    0|0
  • Bu iş olmaz.

0|0
    0|0
  • Konuşmayı kesmelisin

0|0
    0|0
  • insan yakışıklı birinin fotosunu atar bari fırat çakıroğlunun fotosunumu bulmuş bula bula :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• O kisi eminim #firatyilmazcakiroglu nun tirnagi olamaz. Samimi olup olmadigini sen anlayabilirsin zaman ver

0|0
    0|0
  • Serdar Ortaç'ın çok güzel bir sözü vardır."Seni çöpe atacağım poşete yazık."

0|0
    0|0
  • Sende hiç mi görmedin firat cakirogmunu?

0|0
    0|0
  • s. et gitsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...