Artvindeki direnis hakkinda dusunceleriniz neler?

Mehmet Cengiz'in (Cengiz İnsaat) yuruttugu maden ve hes projeleri hakkindaki dusunceleriniz nedir?
Mehmet Cengiz kim derseniz. Bakara makara diyen dindar bakanimiz Egemen Bagisin kankilerinden. Yaptiklari bir telm. Gorusmesinde Mehmet Cengiz -"m. koyacaz bu milletin bu halkin." tarzindaki konusmasiyla taniniyor.

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• 😀helal olsun valla adamlara taş attılar engel oluyolar da tez zamanda hendek kazdı bunlar terörist dicekler

0|1
    0|0
    • Kolluk kuvvetleri gozu onunde artvin halki terorist 😊 tabi secimlerde akp yi 1. cikarmislardi. Ruzgar eken firtina bicer. Bazen uzulmuyorum ama vicdanim bu cahillerin basina boyle bisey gelmesiyle umarim dogruyu gormustur ve guzel gunler onlari bulur diyorum.

• Varda yetmez. Daha cok lazim. Gezi gibi yayilsada yine gitsek barikatlara.

• Bizim gibi ülkelerde damarına basılmadıkça kimse bir yere çıkmaz istersen doğuya gidebilirsin 😂asıl barikat orda

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Artvinde yaşıyorum En nefret ettiğim tarafı bazı medya kuruluşları artvin halkına Polislere gösterdiği tepki için terör gözü ile bakıyor bu medya kuruluşlarına sorarım Bu ülkede hırsızlığın hiç yok kadar az yaşandığı Tacizi tecavüzü yok denecek kadar belki de olmayan bir şehir için nasıl böyle bir küstahlık düşünebiliyorlar düşünemiyorum.

0|1
    0|0
    • Biggirl un gorusune yorum yaptim buraya bir daha yazmayayim. Ins Artvin halki artik gercegi gorebilmistir. Karadeniz akp nin kalesi biliyosun

• Gorusune saygi duyuyorum ama katilamiyorum. Detayi oku. Nette arastir. Artvin hukumet tarafindan peskes cekilirken sen hala nasil siyasi polemik yaratmaya calisiyo medya diyosun bravo 👏

• Bende sana diyorum ki senin nette ya da medyada okuduğun değil bizzat olayların ya da konusu geçen memleketin içinden biri olarak söylediklerimi anlamaya çalış. Senin sandığın gibi değil insanlar yanlış şekilde ifade ediliyor evet ama bazı medyalar bunu farklı yansıtıp konu etmeye çalışıyor. Herşey sağda sol da duyduğunuz okuduğunuz gibi değil. İyi geceler..

Yükleniyor...