Ben bunu hakedecek bişey yapmadım ikinci defa soruyorum ve intihar etmeyi bile dusundum utancimdan?

Edebiyat dersinden ciktiktan sonra terbiyesiz ve hafif salak bir cocuk gozlerim gozlerinin gozlerinden falan diye kafiye yaparken sonunda gozdeyi sktim dedi. Ve gozdede benim ismim ben ordayken baska birini kastetmis olamaz. O kadar sok oldumki hicbir sey yapamadim. Ama yanlis duyma ihtimalimde var. Cok sinirli ve uzgunum asla oyle bir kiz degilim ve yediremiyorum kendime intihar etmeyi bile dusundum tum sinifin icinde dedi bunu. Lutfen yardim edin bana ne yapabilirim?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Dert ettiğin soruna bak. Emin bile olmadığın bir söz. Komik

0|1
    0|0
    • Nesi komik. cidden cok utaniyorum ne yapmam gerekli

• Bunu liseyi bitirince daha iyi anlicaksın. Ordaki her olay gereksiz gelcek :) Umursama yani sınıf dalga mi geciyo üstüne mi geliyo? Hayır. Eee?

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeşim birincisi çocuk böyle salak salak konusursa uyar. Dinlemezse git müdüre şikayet et. Hayır bunda intihar edecek ne var?

0|0
    0|0
    • Kimse o salak çocuk espri yaptı diye senin hakkında bir şey düşünmez merak etme

Kızlar Ne Diyor 2

• Yuh aqq öyle şey mi olur? Nasıl bir şerefsizliktir. Ben olsam hakaret davası açarım o şerefszzi doğduğuna pişman ederim. Kasar olmadığın halde öyle olduğunun lanse edilmesi haksızlığın daniskası..

0|0
    0|0
    • Gidip sorsa ben seni kastetmedm ya da öyle demedm der. Ama bir daha yapmaya cesaret edemez.

• @HAYLAYF Yok öyle bir dünya? Birşeyi yapıyosan sonuçlarına katlanacaksın. Tabi ilk önce öyle deyip demediğini doğrulamak lazım

• Emin değil işte emin olsa bende sana katılıyorum

• taktığın şeye bak ya hu. hepimiz okul yıllarında böyle salak şakalara ve aptal çocukların dengesizliklerine maruz kaldık. acısını çıkart iki tane patlat ya da git idareye şikayet et.

0|0
    0|0
Yükleniyor...