Lüx araba önünüzde dursa ve deseki gidiceginiz yere kadar bırakabilirim ne dersiniz _?

Lüx araba önünüzde dursa ve deseki gidiceginiz yere kadar bırakabilirim ne dersiniz _? Lüx araba önünüzde dursa ve deseki gidiceginiz yere kadar bırakabilirim ne dersiniz _?

Güncellemeler:
yorum yapan kızlar binmem demiş ama normalde biniyorlar o binen kızlar nerede :D

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• Arabayı kiralamak için tüm maaşından olmussun madem git güzel bir kızı gezdirilir derim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Tanımadığım kişinin arabasina binmem öz babası bile tecavüz ediyor insana elin insanı neler yapar kimbilir

2|1
    0|0
  • Yürü lan teneke derim

0|1
    0|0
  • Valeye teşekkür eder arabama biner eve giderim

0|2
    0|0
  • Kalk git derim. Ne dicem baska luks arabada diye atliyim mi hemen

0|0
    0|0
  • Teşekkür ederim kendim gidebilirim derim. Ya da evim şurası der ilk apartmana girer gitmesini beklerim. Sapık falandır şimdi.

0|0
    0|0
  • İçin boşsa araban olsa bir işe yaramaz

0|0
    0|0
  • Cevap verme gereği bile duymam. Yoluma devam ederim..

0|0
    0|0
  • Lüks veya külüstür olsun, tanımıyorsam kabul etmem. Parası olana güvenecek halimiz yok :D

0|0
    0|0
  • Hayır teşekkürler derim uzaklaşırım hafif tırsarım muhtemelen.

0|0
    0|0
  • Araba konuşursa ben oracıkta tahtalı köyü boylarım.

0|2
    0|0
  • Teşekkürler ben kendi arabamla devam ederim derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• haklısın binen kızlar bu siteye üye olmamış demekki :P pek yapmayı tercih etmem ama önemli misafirlerim olurdu istanbuldayken lüks arabaları ile gelirlerdi arada inerdik sorardık hiç gelmem diyen olmadı bazen abartıp 3lü gruplara sorardık 1 kızı yer olmadığı için alamadığımız çok oldu.

0|0
    0|0
  • Lüks arabanın durup gideceğim yere bırakabileceğini sorduğu durum başıma gelmedi ama Ukrayna'da duran lüks aracın içinden sarhoş bir şoförün keyfi olarak bana silahını doğrulttuğu oldu.

0|0
    0|0
  • Allah razı olsun :D

0|0
    0|0
  • Binerim 😂

0|0
    0|0
  • Lüx olmasına gerek yok.
    Adam bana mı hallenecek binerim

0|0
    0|0