Otobüste, toplu taşımada yaşadığınız ilginç olaylar var mı?

bugün bir forda şahit oldum kız muavine şikayet etti amcayı, muavin de arkalarda bir koltuğa oturttu adamı. :( :(

Güncellemeler:
neden herkes forddan yürüdü assdsfdfd
özelden yürüyen fordçu sapıkları ifşa edeyim mi asdf

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• bir sabah saat 7.30 Kadıköye işe gidiyorum sabahın köründe otobüsün en arka cam kenarında uyukluyorum iki de sevgili tam önümde oturuyo kavga ediyorlar laf söylüyorlar falan. Baktım kız çocuğa; ulan saç uzatipta, küpe takipta çocuk dogurmayanin a... k... dedi. Ben şok oldum. Çocuk durdu durdu vurdu gol oldu. Dedi; ulan pantolon giyip saçını kısa kestirip bıyık bırakıp askere gitmeyenin de ben a... k... Kız bir durak sonra indi otobüsten tabi otobüs yarıldı. İşte buda böyle bir anımdır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• evet otobüste tam inecekken otobüsün ani durmasıyla çocuğun üzerine yıkılmam bir oldu allahtan tutmuştu yere yapışcaktım yoksa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İst -mecidiyekoy metrobusunde bir adamin kadini fordladigini gordum brnde adama bastim tokati tokatlarken kadin yapisti koluma birak kocami dedi
    Ben şok dedi ne kocasi lan iki dokundu diye koca mi oldu bu yavsaaaaak dedim. Meger fantezi yapiyorlarmis.

0|1
    0|0
  • Gençliğimde, trende bir çocuk yaşlı kadına yer verdi, daha sonra kadının ayakta duran kızına tacizde bulunuyordu. parmağıyla poposuna sanki kazara dokunuyormuş gibi, kız anlamıştı ama zavallı öteye beriye kaçıyordu. Tren durunca çocuğu kapıya çektim, bir kafa darbesiyle trenden uçtu ve tren hareket etti. İnsanlar neden yaptın filan diye bana baskı yapıyorlardı, kız utanmasın diye anlatmadım, ama sonraki istasyonda ben de indim, arkadan gelen trenle devam ettim yoluma.

0|0
    0|0
  • 2 gün önce cak cak cak ablanın biri sakız çiğniyor yanımda ama yok böyle bir şey birde patlatıyor yemin ediyorum ineceğim durak gelmese rezil edecektim hele erkek olsa ağız burun dalardım.

0|0
    0|0
  • muavinde alisikmis galiba

0|0
    0|0
  • Taciz edildim :'(

0|0
    0|0
  • otobüste ilerliyorduk durağın birinde arkadaş durdurdu arka kapıyı açıp beni gösterip dikkat cepçi var dedi herkes cüzdanını kontrol etmeye başlanınca tabi sürekli eve gelmeden durağın birinde inme zorunda kalmıştım

0|0
    0|0
  • yok valla

0|0
    0|0
  • Benim başıma geldi bir kere arkadan biri dokundu ama ne kötü bir durum şok oldum kimin olduğunu bile görmedim ben kendim utandm ağladım sessizce allah belalarını versin böylelerinin

0|0
    0|0
  • Ben bitane kızı p*rno izlerken görmüştüm :)

0|0
    0|0
  • Kızlarda çok iyi fordluyo İstanbul metrobüste yakalandım yalan değil bildiğin 2 dk el attı

0|0
    0|0
  • Bizim burada öyle şeyleri yapan erkekleri koltuğa oturtmazlar, kazığa oturturlar. Yaşamadım ben.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet ilk fortlandığımda 14 yaşındaydım tabi o zamanlar sübyanım yer değiştirmek dışında sesimi çıkarmamıştım 😂

0|1
    0|0
    • oyşh kıyamam bebişim :(

• Başka yaşadığım olayda arkadaşımın ağzıyla osuruk sesi çıkartıp bana "ya neden osuruyosun" demesiydi. Etraftaki herkes bakıyo önümdeki abla gülüyo bende gülüyorum 😂😂

• hahaha adasdas

• Otobüste yolculuk ederken cenaze taşıyorlarmış bagajda tabi yasak normalde yanında da köpek var köpek başladı havlamaya. Bizde noluyo diyoruz gece 03.00 falan öyle dağ başında otobüsü durdurdular baktılar öyle yani niye anlattım ki?

0|0
    0|0
  • Hayır ypk

0|0
    0|0
  • Ben de benzer bir olaya şahit oldum, ama bizim şoför adamı otobüsten direkt attı. Epey azarladı, herkesin içinde rencide etti. İyi oldu, çünkü sürekli aynı saatte binip öğrencileri rahatsız ediyormuş.

0|0
    0|0
  • biri beni gidiklamsti :D

0|0
    0|0
  • Taciz edildim !

0|0
    0|0
Yükleniyor...