Trafikte sabırlı olabiliyor musunuz?

Trafikte sabırlı olabiliyor musunuz?Ben araba kullanmayı bilmiyorum. Çoğunluğun sabırlı olmadığını/olamadığını görüyorum. Gerçi elde de olmuyor bazen. Açıkçası benim babam hiç sabırlı değildir. Babamla arabayla bir yere gittiğimizde ondan çok ben giriyorum strese trafikte. Korkuyorum bazen çıkıp kavga edecek diye. :D Çok sıkıntılı bir durum. Aslında herkes biraz daha sabırlı olabilse belki daha az stresli geçirilebilir araba yolculukları. Gerçi Türkiye şartlarında da ne kadar uygulanabilir bilemiyorum.

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Türk insanı tez canlıdır. Sadece trafikte değil, hayatın her alanında sabırsız ve aceleci davranır. Bunun yansıması olarak trafikte bu halimiz tehlike arz ediyor. Her an istim üzerindeyiz. Karşımızdaki kişilerle olumsuz iletişime geçip, birbirimize çekinmeden düşmanca davranabiliyoruz.
    İlk araba kullanmaya başladığımda babam bana şunu söylemişti ;
    Arabadan indiğin anda 2 seçeneğin var. Adamı döversen karakola düşersin. Adama kendini dövdürürsen hastaneye. Her ikisi de kötü. O yüzden en akıllıcası hiç o duruma gelmemek. Arabadan inecek kadar dikleşmem hiç. Sıra beklerken yandan gelip kaynak yapanlara pabuç bırakmıyorum. Kuralları ihlal edenleri elimden geldiğince şikayet ediyorum ama iş arabadan inme raddesine gelecekse asla bulaşmam. Trafik kurallarına uymayı ve yoluma devam etmeyi tercih ederim.
    Babanıza arabadan inmemesinin neden geçerli olduğunu anlatmayı daha da doğrusu yavruları olduğunu hatırlatmayı deneyebilirsiniz. Ben genellikle sakız çiğniyorum. Sinirimi alıyor. Daha hoşgörülü davranıyorum.

1|0
    0|0
    • Çok güzel anlatmışsınız gerçekten. O noktaya gelmemek en iyisi. Bunun içinde sabırlı ve tahammüllü olmak gerekiyor. Bir daha ki yolculuğumuzda dediğiniz şeyden bahsedeceğim. Teşekkür ederim.

• Allah'a şükür siniri hep araba içi sınırlarında kaldı. Biriyle bir münasebete girmedi çok şükür, umarım hiç girmez de.

• EİC seçiminiz için teşekkür ederim.

En İyi Kız Görüşü

• Trafikte okadar çooook mal var ki direksiyon başında ama kendinden bir haber yan aynalardan bir haber Hee birde boş yolda 50 ile giden mallar var onlar ayrı, birde hizlanma seridinden senin önüne atlat yavaşlar 30 la gider o mallar tam oldurmelik bak yine sinir oldum yarın ağzını burnunu kircak üç beş adam bulim😂😂😂

1|1
    0|0
    • Hhahaha :D Akşam akşam iyi güldüm. Baya doldurmuş trafik seni :D

• Pppoofff berbatlar😂😂

Erkekler Ne Diyor 11

• Kendim kullanınca çok rahatımda başkası kullanırsa çok gergin oluyorum. Ben çok takmam kimseyi en fazla bir kaç dakika sonra o kişiyi tekrar görmeyeceğimi biliyorum. EE kavga etsen ne son olmayacak bitmeyecek o kişiler hep olacak. Sonra herkesin türlü türlü derdi var, adam belki ailesini kaybetti, belki battı, belki hastası var falan. Bulaşmak çözüm değil daha büyük sorun. :) Çok takmamak lazım bazı şeyleri kafaya.

1|0
    0|0
  • Ortalık trafik magandası dolu. Sırf ona yol vermedi diye ana avrat söven, adamı tahrik eden ve sonunda birinin mezara birinin cezaevine gittiği çok olay oluyor her gün. Korkar olduk trafiğe çıkmaya, ne pislik insanlarımız var bizlm ya.

1|0
    0|0
  • Oluyorum

1|0
    0|0
  • Önüne bakmayıp telefonla oynadığı için trafiği altüst eden dangalaklar olduğu sürece ben sinirlenmeye devam edicem. Bak sinirlendim yine.

1|0
    0|0
  • Abartılacak birşey yok evet sakinim

1|0
    0|0
  • Trafik olduğu zaman deliriyorum..

0|0
    0|0
  • Bazen evet.

1|0
    0|0
  • hee korna bile çalmam

1|0
    0|0
  • yok trafikte birinin üstüne arabayı kırmışlığım var :) :) :)

1|0
    0|0
    • Maşallah :D

• hahahhaha vallaha sinirden elim ayağım titredi onlar sonra sağa çektiler ben de devam ettim dursam daha kötü şeyler olucaktı :) :) artık sol şeriti kullanmıyorum hatta lüzüm olmadığı sürece arabada kullanmıyorum otobüs metro en rahatı lann kafan rahat :) :) :)

• Evet, iyi ki durmamışsınız. :D Yine de insan özler araba kullanmayı. :D

• Ulkede cok mal var sabır kalmıyo

1|0
    0|0
  • İstanbul da yaşamadığım için şükrediyorum orda ki trafik adamı kanser eder

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Olamiyorum. Sabah erken saatlerde olunca daha kötü oluyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...