Çok kararsız kaldım napsam?

Arkadaşlar ben çok gülen , kendimle barışık bir insanım, konuşurken pek düşünmem direk aklıma geleni söylerim ve bu yüzden şapşal ve salak durumuna düşüyorum sınıfımda çok sevilmek istiyorum ama sınıfımda neredeyse kimse beni sevmiyor bu yuzden ben de hep yan sınıfla takılıyorum onlarfa bana bizim sinifa gelsene diyorlsr en yakin arkadaslarim da o sinifta sınıfımı değiştirsem mi çok kararsız kaldım. mesela bana bazen sen niye gitmiyorsun ya zaten arkadaşların da yan sınıfta oraya gitsene ya diyorlar ben konuşunca gülüyorlar, dalga geçiyorlar , bana hiç saygı duymuyorlar söylediğim her kelime onlara malzeme oluyor ama şimdi söyle de bir şey var ben fen lisesine gidiyorum ve derece sinifindayim hep ayrıcalıklar bize sağlanıyor ( ama bu sınıfta herkes kendini bir bok sanıyor herkes en iyisinin kendisi olduğunu düşünüyor ) sınıf değiştirsem mi sonradan pişman olmaktan çok korkuyorum , mutlu olamamaktan. Dönüşü olmayan bir şey de yapmak istemiyorum

0|0
21

En İyi Erkek Görüşü

• Niye onlari sevindiresinki. Kurtulduk diyemesinler diye bile degistirmem ben.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bence sınıf değiştir, sonra sevdiğin arkadaşların diğer sınıfta, mutlu olursun orada. Daha fazla o sınıfta durursan psikolojin bozulabilir.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...