Homofobiklerin gizli eşcinsel olduğu tezi hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|2
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Araştırma daki homofobik deneklerde ıyy iğrenç tahrik olmam mümkün değil böyle birşey katiyen olmaz diye geziyorlardı. Sonrasında rezil oldular zaten.

2|0
    0|0
    • Oluyormuş demek ki..
      Ne iki yüzlü insanlar ya

• Şu yukarıdaki rezil homofobik beni engellemiş. @xoxburak
      Sende onu engeller misin? @kookie
      Söyleyecek birşeyi olmayınca engellemek kalıyor özgüvensiz şahısa.

• Bu kadar iğrenme nedir ya? Neyin kafasını yaşıyorlar anlamıyorum. Engelledim.

Erkekler Ne Diyor 10

• Mumkun olabilir

2|0
    0|0
  • bence olabilir, itiraf edememistir kendine. belli konuda asiri tepki verenlerin icinde var bu. bir de ahlaka siginiyorlar. bastirilmis hicbir sey guzel degil, insani yer bitirir mutsuz eder. kendileriyle barismalarini diliyorum.

1|0
    0|0
  • böyle örnekler çok da genelleme yapmak saçma olur bence. mesela bizim ülkemizde çok geçerli değil daha konuşmaya başlamadan nefret etmeyi öğrendikleri için homofobikler, halbuki en ufak bilgileri yok bu konuda.

0|0
    0|0
  • hangi top yazmış bunu :D
    #İğrençfobik iz biz zaten :)

0|1
    0|0
    • Bilimsel gözlemlerle yapılmış bir test😌

• Zaten homofobiklerin ereksiyon olmalarının sebebi korkuları. !! "Vah ya tahrik olursam, ya şu olursa, bu olursa" diyerekten psikolojik yönden kendilerine baskı yapıyorlar bu durum ise ters tepiyor ve tahrik oluyorlar istemsizce. !! Sadece bu "mk gayi" dediğin adam değil yabancı üniversitelerde araştırılmış şeyler bunlar. Hemde bir kere değil bir kaç kere. İngilizce kaynak dolu bununla ilgili. Bu araştırma daki homofobik deneklerde araştırmadan önce senin gibi düşünüyordu. Sonrasında rezil oldular zaten. Öncelikle kendilerine.

• @Mortetenfer aynen aynen kesinlikle rezil oldular bana dedi teki bizim new jersey den teki zaten , abi dedi rezil oldum dedi intihar etcem falan zor döndürdük çocoğu ölümden.
      Yoksam #iğrençfobik lerin dışlamasından kurtulmak için yapılan uyduruk bir şey değil zaten...

• farklı bakış

0|0
    0|0
  • Abaza türk erkeklerinden öğrendiğimiz kadarıyla olabilir :D

0|0
    0|0
  • Olabilir, aynı şekilde aldatmaya karşı aşırı tepkili kadınlar da aldatmaya meyilli oluyor

0|0
    0|0
  • Bilmediğin şeyler var...

0|0
    0|0
  • yaziyi yazanda escinseldir kesin xd

0|1
    0|0
  • ben düşünmüyorum ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3