Kendimi yalnız hissediyorum?

Elim ayağım tutuyor çok şükür sağlığım da yerin de bunları es geçmiyorum tabii. Fakat insanlar bana anlamsız geliyor güvendiğim insan ya başka birisini tanıyıp onunla takılıyor ya da saçma bir sebepten dolayı bırakıyor kardeşim dediğim insan yaptı bunu.Çok güveniyordum küçücük bir şeyden küstü okulundaki kızla takılmaya başladı yeni okulum da takıldığım 2 kız var fakat çok boş geliyorlar erkekler, küfürler, saçma sapan konuşma peşindeler aramızdaki bir kızla konuştum düzelelim artık bak bozuluyoruz diye değişti iyi olduk ama diğeri sağolsun yine bozuldu neden hiç güvenebilceğim bir insan yok şöyle herşeyimi anlatabilceğim bir kişi bir dost bir kız kardeş. Herkes kavga, ortam kızı olmuş kendim gibi birisini aradığım için mi yanlış yapıyorum aceba veyahutta bende mi bir hata var yaşamak anlamsız geliyor bilmiyorum sizede oluyor mu bazen diyorum insanların ne derdi var sen neyi düşünüyosun diye ama öyle bişe oluyorki ağlıyasım geliyo mutlu olup kendimce kötü şeyler düşünüp kendimi üzebiliyorum şuana kadar hiç bir insan hiç bir dost samimi gelmedi bana ağladığım da kendimi kendim güldürdüm ama artık yalnızlıkta bir yere kadar olmuyo ama katlanıyorum siz de de var mı bu tür şeyler varsa söyleyin de tek bende oluyor sanmıyım okuduğunuz beni dinlediğiniz için teşekkür ederim...

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• O kadar detaya girmişsin ve kendini o kadar ifade etmişsin ki, önerebilecek bir şey kalmamış. Normalde çevrene de bu kadar detaylı düşünen ve kendini ifade edebilen biri isen sorun sende değil çevrende..

Kendini yalnız hissetmen için bir sebep yok aslında. Elbetteki güvenebileceğin ve sana güvenen karşılıklı birileri olacak. Sonradan üzülmemek, bu da mı dememek için, Fazla açılma, kendi iç dünyanı ve Güven İsteğini o kadar belli etme.

Bazıları ağzıyla kuş tutsa güven kazanamaz. Bazılarının da bir kaç kelimesi, karşındaki tutumu seni hemen ısındırır..

Bu sessizlik geçecek :) Ve bunları ben mi yazmışım diyeceksin elbet :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kendini başkalarına mecbur bırakma onlar olmadan da hayat devam eder. Hayat bir rüzgar gibidir bazı şeyleri götürür yenilerini getirir. O yüzden esen rüzgarın getirdikleri götürdüklerinden ziyade yüzüne vuran serinlikden mutluluk duymaya çalış.

0|0
    0|0
  • Okuyamadim :) cook uzun

0|0
    0|0
  • Her kızın içinde bir uruspuluk vahşilik yatar bazen o ortaya çıkıyor belki ondandır.

0|0
    0|0
    • Ya bu kadar alçalmayın biraz İNSAN OLUN İNSAN!!!

• @NetGeaR Abi gerçekleri söylüyorum benim görüşüm bu ama ortaya çıkar çıkmaz bilmem kesin oldugu belli bişey. Ayrıca bunu ben arkadaşı için söyledim yanlış anlaşılmasın.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...