Kızlar kendinize çeki düzen verin artık?

Genelleme yapmıyorum ama çoğu kızlar kşrlıktan başka birşey bilmiyor ve bu yüzden erkekler olarak soğuyoruz kezban gibi lakaplarada maruz kalıyorsunuz ve ilgimizi yabancı kızlara çeviriyoruz benden söylemesi. siz ne düşünüyorsunuz haksız mıyım? (abazalar hariç)

Güncellemeler:
genelleme yapmıyorum bazı kızlar için dedim

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Evet burdakiler oyle acan nasilim diyo

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çoğu s. kişio kanka arkadan ağızdan nerden olursa verio kodumun kaşarları :D

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Keşke soğusaniz

1|0
    0|0
  • Ne kadar düşünceli bir arkadaş 😁

0|1
    0|0
    • dostum böyle kızları görünce sinirlerim bozuluyor artık ne yapayım :)

• herkesin kendi hayatı burda yargılamak kimsenin haddine değil rahatsız olabilirsin aynı şekilde bizde abaza tiplerden hoşlanmıyoruz dile getirmek birsey degistirmiyor emin ol

• Simdi once karar verin aranizda veren mi kezban vermeyen mi?

1|0
    0|0
    • Bu çok iyiydi.

• mesela kezbanlık değil bazı kızlar diyorum genelleme yapmıyorum ruhu bedeni fahişelikten başka birşey değil güvenilmiyor aşık olunmuyor evlenilmiyor bunları anlatmaya çalıştım

• Siz sanki brad pitt sinizde biz angelina jolie degiliz

0|0
    0|0
  • Haklısın valla korumaya geçmicem

0|0
    0|0
    • saolun, genelleme yapmadım zaten iyi kızlar iyi kızlar olarak kalıyor nadide onlar biizim için :)

• Rica ederim doğrusunu diyorsun bencede herkes kendine çeki düzen vermeli ya nereye kadar artık

• İlk öce kendinize bakın bayım kime yönelmek istiyorsanız yönelin artık yeter yani yıllardır yerli-yabancı kız siz dört dörtlük münüz? Tüm kroluklar sizde odunluk sizde kadına şiddet sizde tecavüz sizde uckuruna hakim olamama sizde. Bizde sizleri istemiyoruz.

0|0
    0|0
    • abazalar hariç dedim ve genelleme yapmadım dostum yanlış anlamışsın beni.

• Biziz tabi ki. Allah gönlüne göre versin anlaştığımızı düşünüyorum kalbinizi kırdıysam affola.

• sorun değil bende kırdıysam affet sağlıcakla...

• Haklisin._. Bu kadar

0|0
    0|0
  • çok haklısın kardeş... nereye gidiyor bu nesil

0|0
    0|0
    • saolun genelleme yapmadım bazı kızlar özel olarak kalacaktır iyi insanlarlar karşılaşırlar inşallah hakkımızda hayırlısı biz kendimize cocuklarımıza bakacağız artık

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeşim bu nasıl kadını asagılamaktır. Genelleme yapma. Her kadın aynı degildir. Ona bakarsan ne erkekler var hayvanlıklar yapan. Onlar da biz Türk erkeklerini asagılasın ozaman. O kezban, kaşarlık yapıyor dediklerini o zaman bosver kardesim. Ortalıkta masum, güzel, iyi kalpli kız yok sanki. Ararsan kendi karakterine göre bulursun. Her insan kendi karakterinde birini bulur. Ama eğer isterse. O şımartılmış kızlarla ben de hergün karsılasıyorum. Tipe bak, ıyyy v. s diyip gülüyorlar. Eeeee banane? Sanki onlara muhtacım. Sen de onlara muhtac degilsin.

1|0
    0|0
    • kardeşim ben genelleme yapmadım zaten elbette iyi kızlar var onlar çok değerli

• Doğrudur. Neyse zaten sen de ne demek istedigimi anladın arkadaşım. Kemalist11 sen ne dedin bir de seni anlasam :)

• sen kızlardan hoşlanma ulan ayı

0|1
    0|0
  • Kızlardaki şehvet erkeklerden ileri seviyelerdedir ama hissettirmezler kezzoşlar bilemezsiniz sinsidirler gizli kapaklı arkadan verirler

0|1
    0|0
Yükleniyor...